BanerisLRF

2018 metų „C BET“ LRF Taurės varžybos, Alytus

MOTERŲ PUSFINALIAI

Vilniaus „Eglė – Šviesa – SM „Tauras“ 32:37

(13:16)

Kauno raj. HC „Garliava – Cascada“
Kauno „Acme – Žalgiris“  42:17

(20:7)

Alytaus SRC „Margiris – LJR“

VYRŲ PUSFINALIAI

Vilniaus VHC „Šviesa“ 26:27

(13:12) 

Klaipėdos „Dragūnas“
Kauno „Granitas – Karys“ 28:26

(13:11)

Alytaus „Varsa – Stronglasas“

FINALAI

 Kauno „Acme – Žalgiris“  29:28

(14:18)

Kauno raj. HC „Garliava – Cascada“
 Kauno „Granitas – Karys“  36:33

(16:16) 

 Klaipėdos „Dragūnas“

 granitas karys cempionaizalgiris cempiones

2017 metų „Basement“ LRF Taurės varžybos, Garliava

MOTERŲ PUSFINALIAI

Kauno „Acme – Žalgiris“  37:32 (19:15) Vilniaus „LEU Šviesa-Eglė“
Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“ 23:32 (10:17) HC Garliava „SM Cascada“

VYRŲ PUSFINALIAI

Kauno „Granitas – Karys“ 23:25 (9:12) Vilniaus HC „Vilnius“
Klaipėdos „Dragūnas“ 28:23 (16:14) Vilniaus VHC „Šviesa“

FINALAI

Kauno „Acme – Žalgiris“ 32:30 (16:16) HC Garliava „SM Cascada“
Vilniaus HC „Vilnius“ 25:31 (12:14) Klaipėdos „Dragūnas“
2017 m. "Basement" LRF Taurės nugalėtojai

2017 m. „Basement“ LRF Taurės nugalėtojai

2016 metų LRF Taurės varžybos, Klaipėda

MOTERŲ PUSFINALIAI

Kauno rajono „HC Garliava – SM Cascada“ 33:42 (18:19) Kauno „Acme – Žalgiris“ 
Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“ 28:32 (18:18) Vilniaus „LEU Šviesa-Eglė“

VYRŲ PUSFINALIAI

Klaipėdos „Dragūnas“ 22:24 (10:10) Alytaus „Almeida-Stronglasas“
Vilniaus HC „Vilnius“ 21:26 (13:12) Kauno „Granitas-Gaja-Karys“

FINALAI

Kauno „Acme-Žalgiris“ 47:32 (23:13) Vilniaus „LEU Šviesa-Eglė“
Alytaus „Almeida-Stronglasas“ 20:24 (10:14) Kauno „Granitas-Gaja-Karys“

 

2016 taures foto

2016 m. LRF Taurės nugalėtojai

2015 metų LRF Taurės varžybos, Pasvalys

MOTERŲ PUSFINALIAI

Kauno raj. „HC Garliava SM-CASCADA“

 37:42 (12:20)

Kauno „ACME-Žalgiris“

Vilniaus „EASTCON-Tauras-Vilniaus kolegija“

  36:31 (18:16)

Vilniaus „LEU Šviesa-Eglė“

VYRŲ PUSFINALIAI

Kauno „Granitas-Gaja-Karys“

 31:30 (15:14)

Vilniaus HC „Vilnius“

Pasvalio „Rankininkas“/SM

 25:30 (9:17)

Klaipėdos „Dragūnas“

FINALAI

 Kauno „ACME-Žalgiris“  35:27 (17:15)  Vilniaus „EASTCON-Tauras-Vilniaus kolegija“
 Kauno „Granitas-Gaja-Karys“  24:26 (11:11)  Klaipėdos „Dragūnas“