Vasaros karštis aplankė paplūdimio rankinio čempionato dalyvius

2015-08-19

Pasibaigusiame 2015 metų atviro Lietuvos paplūdimio rankinio čempionate dalyvavo 12 vyrų ir 3 moterų komandos. Moterys žaidė vieno rato sistema ir nugalėtojomis tapo Klaipėdos „Viesulas 1“ komanda. Antrąją vietą užėmė „Viesulas 2“, trečiąją – Kretingos „Rada“ komandos.

Virginijos Samulionytės nuotrauka

Vyrų komandos buvo suskirstytos į dvi grupes ir sužaidus tarpusavyje pasidalijo atitinkamas vietas:

5. Viesulas 97
6. Minsk
20150814_160531

Komandos, grupėse užėmusios 1-2 vietas, toliau kovojo dėl 1-4 vietų, užėmusios grupėje 3-4 vietas – kovojo dėl 5-8 vietų, o likusios komandos grūmėsi dėl 9-12 vietų.

11. Viesulas 97
  12. Minsk

20150814_155311

Taip pat praėjusią savaitę vyko tarptautinis vaikų rankinio turnyras „Viesulo“ sporto centro taurei laimėti, kuriame dalyvavo 24 komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos. Pasibaigus turnyrui prizininkais tapo šios komandos: