„Velux“ Čempionų lygoje – lietuviškų klubų sėkmė

2016-11-20

jonas-trPenktąją pergalę iškovojo C grupėje rungtyniaujantis Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ klubas. Vis solidesnį žaidimą demonstruojantys prancūzai šį kartą susidorojo su Slovakijos Presovo „Tatran“ rankininkais. Jau pirmojo kėlinio metu „Montpellier“ sugebėjo atitrūkti nuo savo varžovų ir susikurti solidžią 5 įvarčių persvarą. Antrajame rungtynių kėlinyje žaidimas kiek apsilygino, tačiau perlaužti susitikimo savo naudai slovakams taip ir nepavyko. Jono Truchanovičiaus ekipa šventė pergalę rezultatu 28:24, o lietuvis prie jos prisidėjo 3 pelnytais įvarčiais. Sužaidus septynerias rungtynes „Montpellier“, su 5 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais, yra grupės lyderiai ir kitas rungtynes lapkričio 26 dieną jie žais su artimiausiais persekiotojais La Rojos „Naturhause“ klubu.

Itin svarbią pergalę pasiekė ir Aideno Malašinsko Zaporožės „Motor“ ekipa. Pajėgiausia Ukrainos komanda išvykoje palaužė grupės lyderius HBC „Nantes“ rankininkus 34:32, nors po pirmojo rungtynių kėlinio nuo varžovų atsilikinėjo 16:19. Puikias rungtynes sužaidė Lietuvos rinktinės žaidėjas Aidenas Malašinskas, kuris prancūzų klubo vartus sugebėjo kamuolį pasiųsti 4 kartus. Po šios pergalės „Motor“ su 9 taškais grupėje užima antrąją vieta, juos lenkia tik tas pats „Nantes“ klubas, kurio sąskaitoje  11 taškų. Kitas susitikimas „Motor“ rankininkų laukia lapkričio 26 dieną, o jų varžovu bus Bukarešto „Dinamo“ klubas.

Celjės Pivovarna „Lasko“ ekipa, kurioje rungtyniauja Povilas Babarskas iš Baltarusijos sugebėjo išsivežti vieną tašką. Atkakliose rungtynėse tarp „Lasko“ bei „Meshkov“ komandų užfiksuotos lygiosios 29:29 (14:15). Povilas Babarskas šiose rungtynėse įvarčių į mūsų kaimynų vartus pelnyti nesugebėjo. Po septynių sužaistų rungtynių slovėnų ekipa užima 6 vietą grupėje ir lenkia „Kristianstad“ bei „Prvo“ ekipas. Artimiausiame susitikime lapkričio 27 dieną „Lasko“ rankininkai vėl stos į kovą su ta pačia Baltarusijos komanda, tačiau šį kartą veiksmas persikels jau į Slovėniją.