Vilniuje triumfavo Alytaus merginos ir Šiaulių vaikinai (nuotraukų albumas)

2015-03-30

Tris dienas Vilniuje vykusiame Lietuvos jaunimo (g. 1996 m.) rankinio čempionato finaliniame etape tarp merginų triumfavo Alytaus SRC, tarp vaikinų – Šiaulių SM „Dubysos“ ekipos.  

Alytiškės merginos, treniruojamos Rasos Lugauskienės, rezultatu 39:33 (19:20) įveikė Klaipėdos SC „Viesulas“ ekipą, rezultatu 29:25 (16:12) palaužė Kretingos SM ir rezultatu 32:40 (11:24) nusileido Vilniaus CM I komandai.

Lygiai tiek pat pergalių ir pralaimėjimų patyrė bei antra liko Klaipėdos SC „Viesulas“ komanda (trenerė Auksuolė Stropienė), tačiau klaipėdietės lyderių poziciją užleido alytiškėms, kadangi pralaimėjo tarpusavio susitikimą.

Trečios liko vieną pergalę iš trijų galimų iškovojusios kretingiškės (treneris Algimantas Pranaitis) ir ketvirtoje pozicijoje įsitaisė taip pat vieną kartą pergalės skonį pajutusios vilnietės (trenerė Ala Senvaitienė).

Rezultatai:

U-19 MF-01

Klaipėdos SC

Vilniaus SM I

2015.03.27

40-32

(22-16)

U-19 MF-02

Alytaus SRC

Kretingos SM

2015.03.27

29-25

(16-12)

U-19 MF-03

Alytaus SRC

Vilniaus SM I

2015.03.28

32-40

(11-24)

U-19 MF-04

Kretingos SM

Klaipėdos SC

2015.03.28

32-41

(15-22)

U-19 MF-05

Vilniaus SM I

Kretingos SM

2015.03.29

36-39

(21-22)

U-19 MF-06

Klaipėdos SC

Alytaus SRC

2015.03.29

33-39

(20-19)

   

 

 
 

2014/15 LRF U-19 Merginų finalų

     
         

Rezultatų lentelė

       
                     

Nr.

KOMANDOS

1

2

3

4

Įvarčiai

Taškai

Vieta

 
 

1

Klaipėdos     „Viesulo“ SC

               

33-39

41-32

40-32

114-103

7

II

 

1

3

3

11

 
             

2

Alytaus SRC

               

39-33

29-25

32-40

100-98

7

I

 

3

3

1

2

 
             

3

Kretingos SM

               

39-36

25-29

32-41

96-106

5

III

 

3

1

1

-10

 
             

4

Vilniaus SM   „Tauras“ I

               

32-40

40-32

33-39

108-111

5

IV

 

1

3

1

-3

 
             

Apdovanotos geriausios žaidėjos:

Geriausia vartininkė: Vytautė Mažalskaitė (Kretingos SM);

Geriausia I linijos žaidėja: Inesa Verbovik (Vilniaus SM „Tauras’);

Geriausia II linijos žaidėja: Gabija Ustilaitė (Alytaus SRC);

Rezultatyviausia žaidėja: Brigita Ivanauskaitė (Klaipėdos SC „Viesulas“);

Geriausios komandų žaidėjos:

Vilniuas SM „Tauras“ – Aurika Beinoraitė;

Kretingos SM – Dainora Priaugauskaitė;

Klaipėdos SC „Viesulas“ – Roberta Ivanauskaitė;

Alytaus SRC – Laura Konstantinavičiūtė;

Tarp vaikinų geriausi – šiauliečiai

Tarp vaikinų finaliniame etape dominavo Šiaulių SM „Dubysos“ atstovai, iškovoję dvi pergales ir patyrę vieną pralaimėjimą. Šie Stanislovo Nainio auklėtiniai rezultatu 32:28 (10:14) nugalėjo Vilniaus SM „Tauras“ rankininkus, rezultatu 27:22 (13:13) įveikė Kauno SM „Gają“ ir rezultatu 33:42 (16:18) nusileido Panevėžio KKSC ekipai.

Antrąją vietą iškovojo tik nugalėtojams nusileidę Vilniaus SM „Tauras“ rankininkai (treneris Gintaras Paškevičius), trečiąją – kauniečiai (Albertas Maziliauskas), ketvirtąją – panevėžiečiai (treneris Valdas Burba).

VAIKINŲ REZULTATAI

 
 
 

2014/15 LRF U-19 Vaikinų finalų

     
         

Rezultatų lentelė

       
                     

Nr.

KOMANDOS

1

2

3

4

Įvarčiai

Taškai

Vieta

 
 

1

Šiaulių SM „Dubysa“

               

33-42

27-22

32-28

92-92

7

I

 

1

3

3

0

 
             

2

Panevėžio KKSC

               

42-33

28-31

25-31

95-95

5

IV

 

3

1

1

0

 
             

3

Kauno SM „Gaja“

               

22-27

31-28

27-31

80-86

5

III

 

1

3

1

-6

 
             

4

Vilniaus SM „Tauras“

               

28-32

31-25

31-27

90-84

7

II

 

1

3

3

6

 
             

U-19 VF-01

Šiaulių SM „Dubysa“

Vilniaus SM „Tauras“

2015.03.27

32-28

(10-14)

U-19 VF-02

Panevėžio KKSC

Kauno SM „Gaja“

2015.03.27

28-31

(13-17)

U-19 VF-03

Panevėžio KKSC

Vilniaus SM „Tauras“

2015.03.28

25-31

(11-14)

U-19 VF-04

Kauno SM „Gaja“

Šiaulių SM „Dubysa“

2015.03.28

22-27

(13-13)

U-19 VF-05

Vilniaus SM“Tauras“

Kauno SM „Gaja“

2015.03.29

31-27

(18-13)

U-19 VF-06

Šiaulių SM „Dubysa“

Panevėžio KKSC

2015.03.29

33-42

(16-18)

Apdovanoti geriausi žaidėjai:

Geriausias vartininkas – Ridas Podziavičius (Kauno SM „Gaja“);

Geriausias I linijos žaidėjas – Benas Butkus (Šiaulių SM „Dubysa“);

Geriausias II linijos žaidėjas – Rosvaldas Ramūnis (Vilniaus SM „Tauras“);

Rezultatyviausias žaidėjas – Tadas Bučinskas (Kauno SM „Gaja“);

Geriausi komandų žaidėjai:

Panevėžio KKSC -Modestas Vaitekūnas;

Kauno SM „Gaja“ – Šarūnas Bandonis;

Vilniaus SM „Tauras“ – Dovydas Kuodys;

Šiaulių SM „Dubysa“ – Tadas Jocas.

Specialus Vilniaus VHC „Šviesa“ prizas įteiktas Gabrieliui Žanui Virbauskui (Šiaulių SM „Dubysa“).


Daugiau finalinio etapo rungtynių akimirkų rasite ČIA.

Varžybų rezultatai
Europos rankinio federacijos iššūkio taurė
2018
11.17
HC Dukla Praha
Kauno "Ažuolas - KTU"
19:00
2018
11.17
Vilniaus VHC "Šviesa"
HK Bodo
19:30
2018
11.17
HC Gomel
Kauno "Acme - Žalgiris - 2"
18:00
2018
11.18
Kauno "Ažuolas - KTU"
HC Dukla Praha
18:00