„Vivus.lt“ lygoje atsakomieji ketvirtfinalio mūšiai

2017-04-04

Antrosios ketvirtfinalio rungtynės leidžia spėti, kad dalis ekipų pabaigs serijas ir keliaus į pusfinalius, tuo metu tikimybė, kad dalyje porų prireiks trečiųjų rungtynių, išlieka nemaža.

HC „Vilnius“ – VHC „Šviesa“

HC „Vilnius“ salė 19:30 val.

hcvilniusDvi sostinės ekipos jau pirmosiose rungtynėse pademonstravo, kad išankstinės prognozės buvo teisingos. Visi vieningai kalbėjo, kad tai bus įdomiausia ketvirtfinali pora ir kol kas taip ir yra. 26:24 pirmąją dvikovą laimėjo „Šviesos“ rankininkai gali jaustis ramiau – jiems tai nebus žūtbūtinis mūšis. Jaunieji „Šviesos“ rankininkai pribrendo didesnėms pergalėms ir nebijo imtis iniciatyvos net ir sudėtingiausiais rungtynių momentais. Vis tik pirmojoje dvikovoje nugalėtojų „vartai“ buvo nuostabūs, o ir komandai šypsojosi sėkmė. Jei antrosiose rungtynėse šie faktoriai „nesuveiks“, bus gerokai sunkiau. Nereikia pamiršti, kad HC „Vilnius“ gretose „strigo“ dalis ekipos lyderių ir sužaidė prasčiau nei įprastai. Tad šioje serijos antrosios dvikovos favoritai bus namuose žaidžiantys HC „Vilniaus“ rankininkai. Vis tik šis statutas vargu ar jiems palengvins gyvenimą, reikės dantimis ir nagais kabintis į šią seriją ir tikėtis sėkmingos rungtynių pabaigos. Pirmųjų pralaimėtų rungtynių spaudimas taip pat gali kiek trukdyti. Vis tik iškart po jų HC „Vilnius“ atstovai neslėpė pasitikėjimo ir teigė, kad serija nesibaigs po dviejų rungtynių. Tikėjimas savimi – dar vienas ginklas, kurį naudos abi ekipos.

Prognozė: 55:45

Panevėžio „Grifo-R. Sargūno sporto gimnazijos-KKSC“ – Klaipėdos „Dragūnas“

Panevėžio rankinio centras 19:00 val.

Pirmosiose rungtynėse klaipėdiečiai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 39:19. Tai aiškiai pasako ir artėjančios dvikovos baigtį. Jeigu „Dragūnas“ atkeliaus į Panevėžį, o priežasčių to nepadaryti nėra, pateks į pusfinalį, kuriame lauks Vilniaus ekipa. Didesnės intrigos nebus ir antrosiose rungtynėse. Vienintelis nežinomasis žvelgiant iš klaipėdiečių pusės – su kuria Vilniaus ekipai teks rungtyniauti pusfinalyje.

Prognozė: 5:95

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Kauno „Granitas-Karys“

Šiaulių sporto rūmai 19:00 val.

dubysaaŠioje poroje pirmosios rungtynės, kurias laimėjo Kauno ekipa, taip pat buvo „į vienus vartus“ – 37:18. Vis tik Šiaulių klubas atrodo grėsmingiau už Panevėžio ekipa ir namuose turėtų mesti iššūkį poros favoritams. Pirmosiose rungtynėse šiauliečiai kovojo ne tik su varžovais, bet ir su ligomis bei traumomis. Jei per prabėgusias laisvas dienas pavyko įveikti šias žaidimui trukdančias kliūtis, tuomet mūsų laukia įdomi dvikova. Kauniečiai privalo laimėti šias rungtynes ir keliauti į pusfinalį, tačiau šį kartą taip lengva kaip Kaune tikrai nebus. Šiauliečiai trinktelės durimis prieš pabaigdami sezoną. Vis tik greičiausiai jis baigsis būtent namų arenoje.

Prognozė: 15:85

Varėnos „Ūla“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Ažuolo g. Sporto salė 18:30 val.

Pora, kurioje drąsiai prognozavome, kad „Ūla“ padraskys nervus čempionams. Taip ir nutiko pirmosiose rungtynėse – 26:23 sunki alytiškių pergalė. Dabar laukia antrasis dublis ir net neabejojame, kad namuose „Ūla“ ir vėl kibs į atlapus savo varžovams. Alytiškiai turėjo suprasti savo klaidas ir tinkamiau pasiruoš rungtynės išvykoje, vis tik tai nepadės numušti to entuziazmo, kurio varėniškiams neturėtų trūkti po sąlyginai sėkmingų pirmųjų rungtynių. Namų sienos ir savų žiūrovų palaikymas bus puiki galimybė parodyti visą savo potencialą. Nepaisant visko, mūsų spėjimas – tai bus paskutinės Varėnos ekipos rungtynės šiame sezone. Atkaklios ir gražios, bet pergalingos Alytaus ekipai.

Prognozė: 20:80

Varžybų rezultatai