Vivus.lt rankinio lyga: antrasis lygos ratas prasidėjo svaria alytiškių pergale

2015-12-15

Antradienį vieneriomis rungtynėmis prasidėjo antrasis Vivus.lt rankinio lygos varžybų ratas. Jame pergalę iškovojo Alytaus „Almeida-Stronglasas“ rankininkai, kurie namuose įveikė Utenos HC „Uteną“ rezultatu 36:20 (20:8).

12377630_939781866077085_1385558962343947645_oVienais lygos favoritų laikomi Alytaus rankininkai jau pirmajame kėlinyje ėmėsi tvarkyti visus reikalus. Per pirmąsias 30 minučių įmetę 20 įvarčių, nuo pat pirmos minutės alytiškiai net neleido svečiams pagalvoti apie pergalę. Tokia persvara Alytaus ekipos treneriams leido pagrindiniams žaidėjams suteikti poilsio antrajame kėlinyje.

Daugiausia poilsio gavo Gintautas Adamkevičius, kuris per pirmąjį kėlinį pelnė 7 įvarčius ir antroje žaidimo dalyje jau nepasižymėjo. Taip pat 7 kartus sėkmingai varžovų vartus atakavo puikiai šiame sezone rungtyniaujantis Žygimantas Micevičius. Tuo tarpu uteniškiams net 11 įvarčių pelnęs Arūnas Urbonas po šių rungtynių kyla rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše. Jis su 73 įvarčiais žengia trečioje pozicijoje.1421308_939781619410443_7627210813634389054_o

Utenos HC „Utena“ treneris Gediminas Paukštė: „Pralaimėjome dideliu įvarčių skirtumu, bet nieko nepadarysi. Yra labai sudėtinga, kai rungtynės vyksta darbo dieną. Sudėtinga surinkti žaidėjus, bet čia nepasiteisinimas. Varžovai šiandieną yra stipresni.“

Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ žaidėjas Rytis Cipkus: Šiandieninės rungtynės nebuvo sudėtingos, pradėjome susikaupę, pasidarėme didelį įvarčių skirtumą ir paskui tik žaidėme savo malonumui. Svarbiausia be traumų ir sėkmingai pradėjome antrą ratą.“

Jau trečiadienį bus sužaistos dar vienos 10 Vivus.lt rankinio lygos turo rungtynės. Jose susitiks Varėnos „Ūla“ ir Kauno „Granitas-Gaja-Karys“.