„Vivus.lt“ rankinio lygoje „Dragūno“, HC „Vilniaus“ bei „Dubysos – Gubernijos“ pergalės

2017-11-25

„Vivus.lt“ rankinio lygos varžybose šeštadienį buvo sužaistos trejos rungtynės, po kurių dar labiau padidėjo lyderių atotrūkis.

juškėnas lukas

Į Vilnių atvykęs čempionas Klaipėdos  „Dragūnas“ didesnio vargo neturėjo. Praėjusių metų pusfinalyje jiems rimtą iššūkį metę VHC „Šviesos rankininkai šįkart rimčiau pasipriešinti nesugebėjo. Prie to prisidėjo ir tai, jog vilniečiai buvo priversti rungtyniauti be savo lyderio Valdo Drabavičiaus.

 Jau pirmajame kėlinyje gerai abejose aikštės pusėse žaidę svečiai sugebėjo atitrūkti. Po pirmųjų 30 minučių jų pranašumas siekė 7 įvarčius (12:19).  Antrajame kėlinyje sostinės rankinio klubas perimti iniciatyvos jau nepajėgė. Drausmingai sužaidęs „Dragūnas“ iškovojo šeštąją pergalę (26:34) ir pagal taškus susilygino su „Granito – Kario“ rankininkais, su kuriais akistata Klaipėdoje laukia gruodžio 6 dieną. Šis dienos rungtynėse

Artūras Švilpa (VHC „Šviesa“): „Prieš rungtynes akcentavome savo gynybą, tačiau pirmajame kėlinyje visiškai nesiklijavo mūsų puolimas, todėl praleidome daug ir greitų įvarčių. Mums buvo blankokos rungtynės ir jei reiktų įsivertinti save mums parašyčiau 4.“

Gabrielius Virbauskas (Klaipėdos „Dragūnas“): „Prieš rungtynes akcentavome greitą žaidimą, sužinojome, jog nebus Valdo Drabavičiaus ir tai gal kiek palengvino mūsų užduotis. Pirmajame kėlinyje sumetėme savo metimus, pavyko mūsų greitas žaidimas. Antrasis kėlinys jau buvo kur kas lygesnis, kadangi jame jau žaidėme šiek tiek prasčiau.

Vilniaus VHC „Šviesa“: Artūras Švilpa 7,  Rosvaldas Ramunis, Karolis Antanavičius ir Tomas Bernatavičius po 5, Matas Mecelica 3.

Klaipėdos „Dragūnas“: Gabrielius Virbauskas 8, Laurynas Simonavičius 6, Lukas Vanagas 5, Benas Butkus, Modestas Vaitiekūnas, Lukas Juškėnas, Gintaras Cibulskis po 3.

Kitose Vilniuje vykusiose rungtynėse jau kur kas labiau pasisekė šeimininkas. Iki šiol vos vieną pergalę turėję HC „Vilniaus“ rankininkai po itin atkaklios kovos palaužė varžovus iš Kauno – „KTU“ rankininkus.

hcv ktuPirmajame rungtynių kėlinyje užtikrinčiau atrodė vilniečiai, kurie vienu metu pirmavo 8:4, tačiau tos persvaros iki kėlinio pabaigos jiems išlaikyti nepavyko. „KTU“ klubas savo atsilikimą iki pertraukos sumažino iki minimumo (17:16).

Antrojo kėlinio pradžioje vėl geresni buvo HC „Vilniaus“ žaidėjai ir jie susikrovė net 6 įvarčių pranašumą (24:18), tačiau ir jo išlaikyti nepavyko.  Nors „KTU“ itin gerai žaidė rungtynių pabaigą ir atsilikimą vėl sumažino iki minimumo, tačiau Vilniaus klubas pergalės nepaleido. Rungtynės baigėsi rezultatu 29:28  HC „Vilniaus“ naudai.

Lukas Ragelis (HC „Vilnius“): „Gerai, kad laimėjome, nes gale pasimetėme, o varžovai mus pasivydavo vis dėl drausmės trūkumo tiek puolime, tiek gynyboje.“

Arminas Stankūnas („KTU“):  „Tikriausiai labiausiai trūko metimų, nes varžovų vartininkas mus uždarė. Aišku ir patys padarėme daug žaidybinio broko, nesusitvarkėme su linija, trūko tiek puolime tiek gynyboje.“

HC „Vilnius“: Lukas Ragelis 7, Martynas Lapinskas 6, Petras Raupėnas 5, Simas Stankevičius 4, Karolis Antonovičius 3.

„KTU“: Vilius Juozaitis 7,  Ignas Grigas 6, Deividas Jovaišas ir Arminas Stankūnas po 5, Karolis Jankauskas 3.

 

dubysa gubernija utenaRungtynėse Šiauliuose susitiko du taškus turėję šeimininkai SM „Dubysos“ rankininkai bei vieną tašką iškovoję „Utenos“ rankininkai.

Kaip ir buvo galima tikėtis šiauliečiai nesunkiai palaužė Utenos ekipos pasipriešinimą ir įsirašė sau antrąją pergalę šiame sezone. Itin rezultatyviose rungtynėse Šiaulių klubas jau per pirmąjį kėlinį pelnė 21 įvartį ir pirmavo 21:14.

Antrajame kėlinyje šiauliečių persvara tik augo, o jų puolimas varžovams tapo neišsprendžiamu rebusu. Deividas Virbauskas sužaidė dar vienas rezultatyvias rungtynes, o jo atstovaujama SM „Dubysa – Gubernija“ laimėjo rezultatu 45:30.

Karolis Ubeika („Utena“) – „Rungtynėse trūko ugnelės, nusiteikimo. Daug klydome gynyboje, kuo pasinaudoję varžovai pelnė daug lengvų įvarčių.“

Artūras Strupas („Dubysa – Gubernija“) – „Varžovų komandoje daug jaunų žaidėjų, svarbiausia buvo tinkamai nusiteikti rungtynėms. Padžioje neišnaudojome kelių gerų progų pelnyti įvarčius, klydome perduodami kamuolį, vėliau viskas buvo tvarkoje. Aikštėje žaidė visi žaidėjai, visi pelnė įvarčius. Džiaugiamės iškovotais svarbiais taškais.“

„Dubysa – Gubernija“: Deividas Virbauskas 11, Ugnius Ivanovas 9, Aivaras Budrys 4, Donatas Stripeika, Justas Mielenis ir Paulius Morkūnas 3.

HC „Utena“: Eimantas Sinkevičius 13, Domantas Trinkūnas 8, Giedrius Kvyklys 4.

Varžybų rezultatai