„Vivus.lt rankinio lygoje“ – dzūkų ir vilniečių pergalės

2015-10-08

Trečiadienį įvyko dar dvejos antrojo turo rungtynės „Vivus.lt Rankinio lygoje“. Pergales iškovojo vicečempionai Alytaus „Almeidos – Stronglaso“ rankininkai nugalėję svečius iš Pasvalio „Rankininkas/SM“. Vilniuje po labai atakaklios ir permainingos kovos vietos VHC „Šviesa“ nugalėjo Šiaulų „SM – Dubysa – Gubernija“ rankininkus.Alytaus Almeida Stronglasas

Dzūkai dominavo aikštelėje

Alytuje „Almeida – Stronglasas“ nuo pat pirmųjų minučių pirmavo ir laimėjo rezultatu 33 : 27 (18 : 15) prieš „Rankininkas/SM“ komandąNepaisant nedidelio skirtumo alytiškiai  neleido Pasvalio rankininkams pagalvoti apie pergalę. Pirmajame kėlinyje dzūkai įsiveržė 18:10 ir tuomet leido pasirodyti savo jaunimui. Pasvalio ekipa iškart atsakė atkarpa 5:0 ir kėlinį baigė 18:15 . Pertraukos metu alytiškiai pergrupavo savo gretas ir išėję į aikštelę juokauti nenorėjo, laimėję atkarpą 7:0 jie antrą kėlinį laikė savo rankose ir iškovo pelnytą pergalę.

Dzūkus į priekį vedė Gintautas Adamkevičius įmetęs 9 (1 iš 7 m), Aurelijus Sabonis- 7, Žygimantas Micevičius 6(2).

Pasvaliečiams po 5 įvarčius įmetė Lukas Vanagas ir Mantvydas Tekutis, po 4- Tomas Valiulis ir Eligijus Baranauskas.

Vilniuje – drama

Valdas DrabavičiusVilniaus VHC „Šviesa“ ir Šiaulių „SM – Dubysa – Gubernija“ atidavė visas jėgas, kad iškovotų pergalę. Paskutinis įvartis priklausė Valdui Drabavičiui ir jo ekipai. 23 : 22 (14 : 10)– toks rezultatas buvo užfiksuotas po Vilniaus ekipos kapitono metimo prieš nuskambant finalinei sirenai.

Valdas Drabavičius buvo rezultatyviausias vilniečių gretose- 8(2) įvarčiai, jam geriausiai talkino Laurynas Pacevičius pridėjęs 4 įvarčius.

Šiaulių ekipoje Gabrielius Virbauskas- 7 įvarčiai, Aivaras Budrys 6(5). Tiesa, pastarasis sulaukė nuobaudos iš rungtynių teisėjų buvo diskvalifikuotas su raportu.