Vivus.lt rankinio lygoje – „Granito“ pergalė prieš „Ūlą“

2015-12-16

Varėnos Ūla (LRL nuotr.)Trečiadienį Lietuvos Vivus.lt rankinio lygoje sužaistos antrosios 10 turo rungtynės. Jose pergalę iškovojo Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai, kurie išvykoje tik antrajame kėlinyje palaužė Varėnos „Ūlą“ rezultatu 41:28 (20:16).

Varėnos rankininkai puikiai laikėsi pirmajame kėlinyje, kuriame atliko 16 tikslių metimų į „Granito“ vartus. Tačiau antrajame kėlinyje labiau patyrė svečiai iš Kauno pasinaudojo savo ginklu, kurio marškinėliai pažymėti 11 numeriu. Tai – Paulius Šarkauskas, visus 7 įvarčius pelnęs antrajame kėlinyje. Jam puikiai talkino Vaidas Drevinskas, pridėjęs 8 taiklius metimus.P. Šarkauskas

Kauniečiams puikiai pavyko iš žaidimo išjungti „Ūlos“ atakų lyderį Deivą Eidukonį, kuris sugebėjo pelnyti tik 4 įvarčius. Rezultatyviausiai Varėnos ekipos gretose žaidė Kęstutis Ikasala, pelnęs 7 įvarčius.

Po šios pergalės kauniečiai turnyrinėje lentelėje pasivijo Lietuvos čempionus, Klaipėdos „Dragūno“ ekipą. Beje, pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Jau šį penktadienį bus žaidžiamos dar vienos 10 turo rungtynės, o likusios dvejos – šeštadienį. Po savaitgalio rungtynių Lietuvos Vivus.lt rankinio lygoje – pertrauka, kuri tęsis iki pat sausio mėnesio vidurio.