„Vivus.lt“ rankinio lygoje intrigos sulaukta ne ten, kur tikėtasi (video)

2018-02-22

Trečiadienį sužaistos trejos „Vivus.lt“ rankinio lygos rungtynės ir nors pergales šventė favoritai, tačiau rungtynių eiga buvo kiek netikėta.

valdemaras novickis

Daugiausiai intrigos laukta rungtynėse Kaune, kur susitiko „Granitas – Karys“ ir VHC „Šviesa“. Kauniečiai savaitgalį iškovoję pirmąjį sezono trofėjų – LRF taurę spėjo pilnai atsistatyti ir užtikrintai nugalėjo vilniečius.

Pirmasis rungtynių kėlinys klostėsi apylygiai ir 23 – ąją rungtynių minutę rezultatas dar buvo lygus (11:11), tačiau tuomet Kauno klubas sužaidė puikiai kėlinio pabaigą ir prieš pertrauką pirmavo 19:14. Antrojo kėlinio pradžioje „Granitas – Karys“ jau per pirmąsias 10 minučių padidino savo persvarą iki dviženklės ir likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas. „Granitas – Karys“ pergalę iškovojo rezultatu 34:27. Kol kas kauniečiai šį sezoną pralaimėjimų dar nėra patyrę, o Vilniaus klubui tai buvo trečioji nesėkmė.

Raimondas Maldžius (VHC „Šviesa treneris): „Rezultatas per daug nenustebino, vis tik atvykome ne pačios stipriausios savo sudėties. Kažko panašaus ir buvo galima tikėtis, manau, trūkstamų žaidėjų indėlis šiandien būtų mums padėjęs.

Valdemaras Novickis („Granitas – Karys“ treneris): „Džiaugiamės, jog tiek savaitgalį, tiek šiandien įrodėme savo pajėgumą ir galimybes. Dabar visos mintys į savaitgalio rungtynes su „Celtnieks“, kurios lems ar pavyks pakliūti į Baltijos lygos atkrintamąsias varžybas, o apie laukiančias akistatas su „Dragūnu“ ir „Varsa – Stronglasu“ dar negalvojam.

„Granitas – Karys“: Mindaugas Urbonas 7,Vaidas Drevinskas ir Modestas Štarolis po 6, Manvydas Lazauskas 4, Tadas Bučinskas 3, Paulius Šarkauskas, Paulius Zėringis ir Mindaugas Barzdenis po 2, Karolis Grigas ir Mantas Reinys po 1.

VHC „Šviesa“: Karolis Antanavičius 8, Valdas Drabavičius ir Tadas Rasakevičius po 6, Artūras Švilpa ir Kristupas Goštautas po 2, Jovydas Jurašius, Rosvaldas Ramunis ir Tomas Bernatavičius po 1.

 

virbauskaiKiek netikėtai nemažai intrigos buvo rungtynėse Klaipėdoje, kur susitiko čempionų titulą ginantis „Dragūnas“ ir pastaruoju metu itin solidžiai žaidžianti Šiaulių SM „Dubysa – Gubernija“.

Pirmojo kėlinio metu „Dragūnas“ atitrūkti nuo Šiaulių ekipos nepajėgė ir prabėgus 30 pirmųjų susitikimo minučių rezultatas dar buvo lygus. Toli savo varžovų į priekį šiauliečiai nepaleido ir antrajame kėlinyje, tačiau jo antroje pusėje „Dragūnui“ pavyko susikurti sau kelių įvarčių pranašumą ir jį išsaugoti. Rungtynes „Dragūnas“ laimėjo rezultatu 32:29 ir kol kas su vieninteliu pralaimėjimu patirtų namie žaidžiant su „Granitu – Kariu“ užima antrąją vietą.

Arūnas Balčiūnas („Dubysos-Gubernijos“ treneris): „Važiavome kautis žinodami, kad Klaipėdos komandoje keletas žmonių yra traumuoti, todėl vyrai atidavė visas jėgas. Gal truputėlį pritrūko laimės, nepasinaudojome kai kuriomis šimtaprocentinėmis progomis, o Klaipėda tuo pasinaudojo. Esu labai patenkintas savo vyrų kovingumu. Nors pergalės ir tų dviejų taškų nėra, už kovingumą rašau jiems dešimt balų.“

Artūras Juškėnas („Dragūno“ vyr. treneris): „Buvo labai įtempta kova, bet dabar neįtemptų kovų mums jau ir nebebus atsižvelgiant į tai, kiek turime sveikų žaidėjų ir kokio esame pajėgumo. Dabar yra sunkus periodas, iš kurio reikia kaip įmanoma greičiau išsikapstyti.“

„Dragūnas“: Žanas Gabrielius Virbauskas 7, Laurynas Simonavičius 5, Benas Butkus, Alain Romeo Eyebe II ir Lukas Vanagas po 4, Šarūnas Ugianskis 3, Laurynas Palevičius ir Modestas Vaitiekūnas po 2, Arvydas Bučius 1.

Dubysa – Gubernija“: Deivydas Virbauskas 10, Arminas Milaknis, Paulius Morkūnas,  Arūnas Tribė ir Tomas Baliutavičius po 4, Aivaras Budrys 3,

Namie žaidusi Kauno „KTU“ pademonstravo, jog gali ne tik uraganiškai siausti puolime, bet ir solidžiai gintis.  Kauniečiai į savo vartus praleido vos 16 įvarčių ir taip pagerino šio sezono rekordą, o patys Varėnos Ūlai įmetė 35 kartus.

talacka 1Ypatingai gerai Kauno ekipa gynėsi pirmajame rungtynių kėlinyje ir po pirmųjų 30 minučių pirmavo 19:6. Antrajame kėlinyje „KTU“ jau leido pailsėti savo lyderiams, o daugiau rungtyniauti gavo ir antro plano ekipos žaidėjai. Tai lygios debiutantams nesutrukdė iškovoti solidžios pergalės 35:16.

„KTU“: Vilius Juozaitis 7, Deividas Jovaišas 6, Arminas Stankūnas 4, Vilius Rūškys, Darius Katinas, Karolis Jankauskas po 3, Edvinas Balčiūnas, Darius Talačka, Lukas Sutkus, Paulius Variakojis po 2, Aurimas Balčiūnas 1.

„Ūla“: Donatas Leknickas, Tomas Valentukevičius po 4, Taurintas Markiavičius, Kęstutis Ikasala, Rolandas Bliznevič po 2, Rimantas Palevičius ir Lukas Sužiedėlis po 1

Varžybų rezultatai