„Vivus.lt“ rankinio lygoje lyderių laukia išbandymai išvykose

2017-02-24

Lietuvos Vivus.lt vyrų rankinio lygos reguliarausis sezonas artėja prie pabaigos, tad komandoms lieka vienos paskutiniųjų galimybių pagerinti savo pozicijas prieš atkrintamąsias kovas. Savaitgalį vyksiančiame ture ilsėsis Vilniaus „Šviesos“ rankininkai. Kiek anksčiau vykusioje vienoje šio turo dvikovoje Kauno „Granitas“ išvykoje sutriuškino Utenos HC „Utena“ klubą rezultatu 43:19.

Vilniaus HC „Vilnius“ – Klaipėdos „Dragūnas“

HC „Vilnius“ sporto salė 14:00 val.

dragunNebaejotinai tai yra centrinė turo dvikova. Po praėjusio savaitgalio kiek netikėtos čempionų iš Alytaus nesėkmės, klaipėdiečiai tvirtai jaučiasi pirmoje lentelės vietoje. Tiesa, jiems sezono pabaiga bus itin karšta. Laukia dvikovos su pirmojo ketverto ekipomis. Pirmoji jų HC „Vilnius“. Ekipa, kuri namuose kimba į atlapus bet kuriam varžovui. Tas pats „Dragūnas“ buvo nukautas Vilniuje praėjusiame sezone. Tad tikėtis lengvos kovos klaipėdiečiams nevertėtų. Teks rungtyniauti aikštėje, kurioje namų sienų pranašumas yra juntamiausias lygoje. Prisiminus ir pakankamai „šviežią“ abiejų ekipų dvikovą LRF taurės finale, galima konstatuoti, kad motyvacijos netruks, o ypač Vilniaus ekipai. Nors jie ir atsilieka nuo aukščiau esančių ekipų, sėkmingai susiklosčius sezono pabaigai, jie gali liptelti iki antrojo lentelės laiptelio. Tuo metu klaipėdiečiai, pergalės atveju, labai stipriai priartėtų prie pirmosiso reguliaraus sezono pozicijos. Jims per likusias dvejas rungtynes užtektų taško. Pirmoji tarpusavio dvikova Klaipėdoje pasibaigė įtikinama šeimininkų pergalę 32:21. Šį kartą nieko panašaus neturėtų įvykti ir kova bus gerokai atkaklesnė.

Prognozė: 30-10-60

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Šiaulių Sporto rūmai 16:00 val.

varsaDvikova, kuria galės mėgautis saulės miesto gyventojai. Pastaruosiuose turuose savo apsukas sumažinę Šiaulių rankininkai lentelėje nusirito jau iki šeštosios pozicijos, nors prieš keletą turų dar buvo treti. Vis tik atvykstantys čempionai nėra ta ekipa, su kuria norėtų kautis dauguma komandų. Iš kitos pusės, klausimas kokios nuotaikos į Šiaulius atkeliaus Alytaus „Varsa-Stronglasas“. Po praėjusiame ture patirto pralaimėjimo „Šviesai“ jie arba bus užsidegę reabilituotis, arba suabejoję savo pajėgumu. Vis tik žinant ekipos patirties bagažą, antrasis variantas mažai tikėtinas ir Alytaus klubas sieks išsivežti pergalę. Pirmojoje tarpusavio dvikovoje Alytuje buvo itin karšta, o įprastai puikia gynyba pasižymintys čempionai tąkart buvo gerokai nustebinti ir pergalę iškovojo po labai įtemptos kovos rezultatu 32:30.

Prognozė: 35-10-55

HC „Grifas-R.Sargūno sporto gimnazija-KKSC“ – Varėnos „Ūla“

Panevėžio rankinio centras 15:00 val.

Atkrintamųjų kovų traukinyje jau sėdintys Varėnos rankininkai, po puikios pergalės praėjusiame ture prieš Utenos ekipą, sieks užsitikrinti septintąją poziciją reguliariajame sezone. Pirmoji tarpusavio dvikova Varėnoje pasibaigė šeimininkų pergale 29:24. Šį kartą mūšis keliasi į Panevėžį. Pastarojo miesto ekipai šiose rungtynėse iškovotas bent taškas labai pagelbėtų kovoje dėl vietos tarp aštuonių stipriausių ekipų. Jei pavyktų įveikti savo varžovus, tuomet jie dar turėtų galimybių juos išstumti ir iš septintosios pozicijos. Pastaruoju metu įtikinamiau atrodo dzūkai, kurių šansai iškovoti peralę turėtų būti vertinami geriau. Tiesa, meistriškumo skirtumas tarp komandų nėra toks didelis, kad negalėtume sulaukti staigmenos.

Prognozė: 40-10-50

 

Varžybų rezultatai