„Vivus.lt“ rankinio lygoje nebeliko ekipų be taškų

2017-11-12

Po šeštadienį sužaistų „Vivus.lt“ rankinio lygos rungtynių nebeliko komandų, kurios savo sąskaitoje neturėtų taškų, nors iki šio turo tokių buvo net trys.

Utenoje susitiko abi komandos, kurios šį sezoną taškų dar neturėjo – Utenos HC „Utena“ ir Varėnos „Ūla“. Pirmajame kėlinyje kiek tikslesni buvo svečiai iš Varėnos ir jie sugebėjo susikurti sau 2 įvarčių pranašumą (15:13).

Utena Varena

Antroje rungtynių dalyje žaidimas visiškai išsilygino ir pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus, tačiau nei vieniems apčiuopiamesnės persvaros susikurti taip ir nepavyko. Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei Ernestas Nikitinas buvo išvedęs į priekį Uteną, tačiau baigiantis rungtynių laikui  „Ūlos“ lyderis Deivas Eidukonis rezultatą išlygino. Susitikimas baigėsi rezultatu 29:29 ir ekipos pasidalino po tašką.

Andrius Katinas (HC „Utena“  :„Rungtynės buvo gana sunkios. Padarėm daug klaidų, bet turėjom visas galimybes laimėti šį susitikimą. Pabaigoje paprasčiausiai neatlaikėme įtampos. Išbarstėm savo persvarą, taip ir sekėsi rungtynės.“

Gintarė Krapukaitienė (Varėnos „Ūla“)“:„Rungtynės buvo labai įtemptos, nors tikėjomės, kad viskas bus daug lengviau. Pirmos rungtynės su pirmaujančiom komandom, kurios užima pirmąsias vietas, o dabar žaidėme su sau lygią komanda ir turėjome didelę galimybę pasiimti pergalę, bet deja lygiosios. Esminės klaidos buvo tokios, kad buvome nepasiruošę greitoms atakoms ir priešininkai tuo pasinaudojo. Ataka trunka penkias – dešimt sekundžių ir meta. o Utenoj kitaip, jie užlaiko, tempia laiką. Ir tai puikus įrodymas, manau, kad pagaliau išlipsime iš duobės.“

Varėnos „Ūla“: Deivas Eidukonis 12,   Ikasala 9, Gediminas Barysas 5.

HC „Utena“: Eimantas Sinkevičius 8, Arūnas Urbonas ir Giedrius Kvyklys po 5, Ernestas Nikitinas 4, Kasparas Ubeika 3.

Garliavoje vyko rungtynės tarp Kauno „KTU“ ekipos, kuri buvo iškovojusi dvi pergales iš eilės, ir iki šios dienos viską pralaimėję Šiaulių SM „Dubysos – Gubernijos“ rankininkai.

ktu siauliaiPirmajame rungtynių kėlinyje atrodė, jog kauniečiams pavyks pratęsti pergalių seriją. Vienu metu „KTU“ pirmavo jau 15:11, tačiau kėlinio pabaigoje kiek sėkmingiau sužaidę svečiai atsilikimą sumažino (16:13).

Antrojo kėlinio pradžia „KTU“ taipogi nieko blogo nežadėjo, tačiau tuomet šiauliečiai sužaidė gerą atkarpą, kurią laimėjo 5:0 ir rezultatą ne tik išlygino, bet ir išsiveržė į priekį (22:24). Taip iki susitikimo pabaigos Šiaulių rankininkai išlaikė iniciatyvą ir 1-3 įvarčių persvarą, o „KTU“ perlaužti rungtynių jau nepajėgė. Galutinis rezultatas 31:34 Šiaulių SM „Dubysos – Gubernijos“ naudai.

„KTU“: Ignas Grigas 14. Arminas Stankūnas ir Karolis Jankauskas po 4, Deividas Jovaišas 3.

Šiaulių SM „Dubysa – Gubernija“: Deivydas Virbauskas 12, Eligijus Baranauskas 6, Egidijus Dambrauskas, Arūnas Tribė ir Aivaras Budrys po 4.

Varžybų rezultatai