„Vivus.lt“ rankinio lygoje paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai

2018-04-19

„Vivus.lt“ rankinio lygos ketvirtfinalių nugalėtojai paaiškėjo po dviejų rungtynių, kadangi visos serijos baigėsi rezultatu 2:0. Ketvirtfinalio etapą įveikė Klaipėdos „Dragūnas“, Kauno „Granitas – Karys“, Viliaus „Šviesa“ bei lygos naujokai „KTU“ rankininkai.

dragūnas ūlaKlaipėdos „Dragūnas“, kuris prieš Varėnos „Ūlą“ daugiau nei įtikinamai laimėjo pirmąsias rungtynes (53:18), rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė ir svečiuose. Lygos čempionai pirmąjį rungtynių kėlinį laimėjo rezultatu 22:15, o susitikimas baigėsi 38:23 klaipėdiečių pergale.

Gintarė Krapukaitienė (Varėnos „Ūla“)  „Rungtynių pradžia pasisekusi, viskas geriau pavyko, negu išvykoje pas varžovus. Galima sakyti „atsilošėme“ savo. Klaidų buvo, bet ne tiek kiek praėjusiose rungtynėse. Komanda tikrai pasistengė tiek puolime, tiek gynyboje. Todėl sakau ačiū už paskutiniąsias čempionato rungtynes „Ūlos“ komandai!“

 Lukas Juškėnas (Klaipėdos „Dragūnas“):  „Viskas buvo gerai, bet buvo per daug atsipalaidavimo. Pirmos rungtynės labai lengvos buvo, ir dabar tikėjomės to paties. Visos padarytos klaidos buvo dėl atsipalaidavimo.Vis tik iškovota pergalė, o tai svarbiausia.“

Varėnos „Ūla“: Donatas Leknickas 5, Mykolas Baliūnas 4, Tomas Valentukevičius ir Rimantas Palevičius po 3.

Klaipėdos „Dragūnas“: Laurynas Palevičius 10, Romeo Eyebe III  7, Laurynas Simonavičius 6, Karolis Bliuvas 5, Lukas Vanagas 4.

ktu varsa talackaDaugiausiai intrigos kėlusioje Alytaus „Varsos – Stronglaso“ ir „KTU“ poroje pagrindinio laiko išaiškinti nugalėtojui nepakako. Pirmąsias rungtynes laimėję „KTU“ rankininkai antrajame mače taipogi turėjo solidų pranašumą (25:19), tačiau jo neišlaikė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Jį geriau sužaidė „KTU“ šventė svarbiausią pergalę klubo istorijoje (33:30).

Pirmąsias rungtynes išvykoje „KTU“ buvo laimėję rezultatu 31:29, todėl serijoje debiutantai iš Kauno laimėjo rezultatu 2:0 ir tiesiausiu keliu prasibrovė į pusfinalį. Alytaus „Varsa – Stronglasas“ penkerius pastaruosius sezonus buvo tapusi lygos prizininke, o prieš pora sezonų netgi tapo lygos čempionais.

Pusfinalyje „KTU“ ekipa susitiks su praėjusių metų čempionu Klaipėdos „Dragūnu“. Serija iki dviejų pergalių startuos balandžio 28 dieną rungtynėmis Klaipėdoje.

Darius Talačka: „Įvykdėme vieną savo pagrindinių tikslų – patekome į lygos pusfinalį ir įveikėme praėjusių metų vicečempionus. Manau, jog visi varžovai dabar jau turėtų mus gerbti labiau. Nors mes esame jauni, nepatyrę, debiutantai, tačiau kausimės toliau ir pusfinalyje, o gal net ir finale.“

„KTU“: Karolis Jankauskas 9, Vilius Juozaitis ir Deividas Jovaišas po 7, Arminas Stankūnas 5, Algirdas Lazauskas ir Edvinas Balčiūnas po 2.

„Varsa – Stronglasas“: Gintautas Adamkevičius 11, Aurelijus Sabonis ir Irmantas Asakavičius po 5, Remigijus Čepulis 4, Rokas Lastauskas 3.

granitas - siauliaiRungtynės Šiauliuose paženklintos įspūdingu Mindaugo Urbono rekordu. Kauno „Granito – Kario“ žaidėjas sužaidė rezultatyviausias „Vivus.lt“ rankinio lygos rungtynes ir per jas į „Dubysos – Gubernijos“ vartus pelnė net  20 įvarčių. Jo vedama „Granito – Kario“ ekipa 37:18 nugalėjo Šiaulių SM Dubysą – Guberniją“ ir žengė į lygos pusfinalį.  Nors rungtynėse didelės intrigos ir nebuvo, tačiau kova aikštėje vyko išties kieta, o emocijų nesuvaldęs šiaulietis Donatas Stripeika prieš save išvydo net ir mėlyną kortelę. Pirmąsias rungtynes kauniečiai laimėjo taipogi labai panašiu rezultatu (37:17).

„Granitas – Karys“: Mindaugas Urbonas 20, Paulius Šarkauskas 6, Karolis Grigas 4, Tadas Bučinskas ir Mantas Reinys po 2.

„Dubysa – Gubernija“: Aivaras Budrys 7, Egidijus Dambrauskas 5, Ugnius Ivanovas 3, Arminas Milaknis, Rokas Radavičius ir Tomas Baliutavičius po 1.

vilniaus sviesa vilniusAntrajame Vilniaus komandų ketvirtfinalyje šįkart jau nebuvo taip karšta. Trečiąją vietą reguliariajame sezone iškovojusiai „Šviesai“ staigmenų išvengti pavyko ir jie kitą sostinės komandą HC „Vilnių“ įveikė rezultatu 29:23 (13:10)

VHC „Šviesa“ pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo po kur kas atkaklesnės kovos (27:25), tačiau ir ši serija baigėsi sausu rezultatu du nulis, o „Šviesos“ rankininkai pusfinalyje susitiks su „Granito – Kario“ ekipa. Šios ekipos praėjusiais metais susitiko lygos mažajame finale ir tuomet stipresni buvo kauniečiai seriją laimėję 2:1.

VHC „Šviesa“:  Valdas Drabavičius 11, Karolis Antanavičius 8, Tadas Tumosas,  Tomas Bernatavičius, Artūras Švilpa po 3.

HC „Vilnius“: Martynas Lapinskas 9, Karolis Antonovičius, Domantas Raudonius po 4, Lukas Ragelis 3.

Varžybų rezultatai