„Vivus.lt“ rankinio lygoje – skirtingos favoritų pergalės

2018-02-11

Šeštadienį „Vivus.lt“ rankinio lygoje sužaistos ketverios rungtynės. Po jų dar labiau savo pozicijas sutvirtino lygos lyderiai Kauno „Granitas – Karys“ ir Klaipėdos „Dragūnas“. Pergales taip pat iškovojo 4 vieta užimanti Alytaus komanda bei „KTU“ rankininkai.

klp dragūnasVarėnos „Ūlos“ rankininkai net ir traumų išretintam Klaipėdos „Dragūnui“ rimtesnės kovos mesti nesugebėjo. Svečiai iš uostamiesčio rungtynes kontroliavo nuo pat jų pradžios, o po pirmojo rungtynių kėlinio jų persvara siekė 9 įvarčius (24:15).

Užtikrintai lygos čempionai atrodė ir antroje rungtynių pusėje, kurios metu dar labiau padidino savo atotrūkį nuo kol kas šiame sezone stringančių Varėnos rankininkų. Artūro Juškėno vadovaujama „Dragūno“ komanda iš Varėnos pergalę išsivežė rezultatu 46:27.

Varėnos “ŪLA”  trenerė G. Krapukaitienė“Rungtynių pradžioje kaip visada ėjom taškas taškan. Žaidimas tikrai buvo geras, komanda labai stengėsi. Žinoma, buvo daug klaidų, daug neišžaistų atakų, ginyboje taip pat buvo daug spragų. Šiandien pagrinde žaidė jaunimas, kuris tikrai stengėsi ir parodė, jog potencialo tikrai turime.”

Kalaipėdos “Dragūno” kapitonas A. Bučius: Susitikimą vertinu teigiamai, nes pergalė yra pergalė. Aišku. per daug įvarčių įmesta iš “Ūlos” pusės. Trūksta mums kelių  žaidėjų, daug susitraumavusių. Tikrai negalvojom čia važiuodami, kad laimėsime didelių skirtumu, atvažiavom žaisti, tai ir matosi kiek pavyko kiek ne. Reziumė – rezultatas neblogas.“

Klaipėdos „Dragūnas“: Laurynas Simonavičius, Lukas Vanagas, Žanas Gabrielius Virbauskas po 6, Karolis Bliuvas 5, Šarūnas Ugianskis, Benas Butkus, Laurynas Palevičius, Modestas Vaitiekūnas, Alain Romeo Eyebe II po 4.

Varėnos „Ūla“: Justas Lynikas 9, Rolandas Bliznevič 5, Žalis Kekin 3, Rimantas Palevičius, Taurintas Markiavičius, Lukas Sužiedėlis, Tomas Valentukevičius po 2.

Utenoje šeimininkai taipogi buvo priversti pripažinti svečių pranašumą. Uraganiškai puolusi „KTU“ ekipa iš Utenos parsivežė svarbius du taškus, kurie sutvirtino komandos galimybes kautis dėl kuo aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje.

Greitu žaidimu pasižyminti „KTU“ ekipa netruko Utenoje susikrauti solidžios persvaros, jau po pirmojo kėlinio kauniečiai pirmavo 26:15, o antroje rungtynių dalyje leido pasireikšti ir mažiau rungtyniaujantiems savo ekipos žaidėjams, įvarčiu pasižymėti sugebėjo net komandos vyriausiasis treneris Darius Talačka. Susitikimą Kauno klubas laimėjo rezultatu 52:24 ir įsirašė šiame sezone 4 – ąją pergalę.

Kauno „KTU“ įžaidėjas Arminas Stankūnas: Sau iškeltus tikslus įvykdėme, tad rungtynes vertinu gerai. Stengėmės varžovus įveikti greičiu, jie neturi tokio ilgo suolelio kaip mes, tad tai buvo svarbus mūsų ginklas. Ši pergalė mums buvo svarbi ir džiaugiamės, jog svarbiausia pavyko iškovoti ją.“

Utenos HC „Utena“ žaidėjas Ernestas Nikitinas: „Turbūt vienos blogiausių mūsų rungtynių šį sezoną, ypatingai antrasis jų kėlinys. Ginyboje neatlikome savo užduočių, daug klydome. Prieš rungtynes kėlėme tikslą laimėti, o pralaimėjome dviženklių įvarčių skaičiumi, tad vertinimai gali būti tik neigiami.“

Kauno „KTU“: Vilius Juozaitis 14, Karolis Jankauskas 9, Arminas Stankūnas 8, Paulius Variakojis 5, Deividas Jovaišas ir Vilius Ruškys po 4.

Utenos HC „Utena“: Eimantas Sinkevičius 9, Karolis Ubeika ir Ernestas Nikitinas po 5, Justas Daujotis 3.

bučinskas 3Intrigos netrūko centrinėse turo rungtynėse, kurios vyko Kaune.  Lygos lyderiai „Granito – Kario“ rankininkai namuose priėmė ekipą iš sostinės – HC „Vilnių“.

Nors susitikimo aiškūs favoritai buvo kauniečiai, tačiau per pirmąjį rungtynių kėlinį jiems atitrūkti nepavyko. Įpusėjus rungtynėms ekipas skyrė vos vienas įvartis (15:14 pirmavo šeimininkai). Po pertraukos vaizdas ir toliau nesikeitė ir nors didžiąją dalį laiko priekyje buvo Kauno klubas, atitrūkti solidžia persvara jiems nepavyko. Vis tik, vilniečiams rungtynių pabaigoje pristigo jėgų, o „Granitą – Karį“ į priekį truktelėjo Vaidas Drevinskas. Susitikimą kol kas dar nepralaimėję kauniečiai laimėjo rezultatu 33:29.

„Granitas – Karys“: Modestas Štarolis 8, Vaidas Drevinskas 7, Paulius Šarkauskas ir Mindaugas Urbonas po 5, Mindaugas Barzdenis 4.

HC „Vilnius“: Šarūnas Sakalauskas 9, Martynas Lapinskas 7, Karolis Antonovičius 6, Petras Raupėnas 5

Sunkiausiai prognozuojamos turo rungtynės vyko Šiauliuose, kur susitiko pastaruoju metu puikiai atrodanti „Dubysa – Gubernija“ ir „Varsa – Stronglasas“.

siauliai alytusRungtynių starte šiauliečiai sugebėjo primesti sau parankų žaidimo stilių ir išsiveržė į priekį. Per pirmąjį kėlinį jiems pavyko susikrauti 2 įvarčių pranašumą (17:15). Labiau patyrusi Alytaus komanda antrajame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą ir Šiaulių klubas atsilaikyti nepajėgė. Likus 10 minučių iki rungtynių pabaigos „Varsa – Stronglasas“ pirmavo jau 2 įvarčiais (25:23), o per likusį laiką pranašumą svečiai dar labiau padidino (31:25).

Artūras Strupas („Dubysa – Gubernija“) – „Sužaidėme du labai skirtingus kėlinius, prastai gynėmės visas rungtynes, darėme per daug klaidų, žaidėme ne savo žaidimą. Pirmame kėlinyje realizavome daugiau susikurtų progų, dėl to pavyko laimėti kėlinį. Antrame kėlinyje dar padaugėjo klaidų, prametėme labai daug metimų, Alytaus komanda antrame kėlinyje sužaidė ramiau, protingiau ir iškovojo pergalę.

„Varsa – Stronglasas“: Gintaudas Adamkevičius 10,  Žygimantas Micevičius 8, Irmantas Asakavičius 5, Aurelijus Sabonis 4.

„Dubysa – Gubernija“: Eligijus Baranauskas ir Arūnas Tribė po 6, Deivydas Virbauskas ir Aivaras Budrys po 5, Aminas Milaknis 2.

Varžybų rezultatai