„Vivus.lt“ rankinio lygoje sunkiai prognozuojamas penktasis turas

2017-11-03

Penktajame Vivus.lt vyrų rankinio lygos turas tarsi simbolizuoja artėjančias įdomiausias kovas lygoje. Favoritų tarpusavio rungtynių vis daugėja.

Lapkričio 4 d.

Vilniaus VHC „Šviesa“ – Kauno „Granitas-Karys“

16:30 LEU salė

tomas bernatavičiusPagrindinė savaitgalio dvikova, kurioje tikimasi daugiausiai intrigos. Praėjusios sezono mažojo finalo dalyviai jėgų santykį bandys išsiaiškinti Vilniuje. Žvėriškai sezoną pradėję kauniečiai kol kas triuškina vieną varžovą po kito. Įvertinus jų turimą „suolą“, tikėtina, kad žaidimo kreivė sezono metu ypatingai nesvyruos, o tai reiškia, kad norint veikti kauniečius, teks žaisti labai gerai. Tačiau VHC „Šviesa“ yra vienas iš rimčiausių varžovų, su kuriais šiemet nacionaliniame fronte teks susidurti kauniečiams. Akivaizdu, kad vilniečiai dar nedemonstruoja to žaidimo, kurio tikimąsi iš jų. Mūšis su „Granitu-Kariu“ suteiks papildomą motyvacijos užtaisą ir tai leidžia spėti, kad išvysime dviejų labai gerų ekipų mūšį, kurio nugalėtojas turėtų spręstis rungtynių pabaigoje. Prognozuojame, kad kiek stipresni šiai minutei yra kauniečiai, tačiau iš esmės abiejų ekipų galimybės yra vienodos.

Prognozė: 40:15:45

Vilniaus HC „Vilnius“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“ HC

14:00 Vilnius salė

hcvAlytaus klubas yra dar viena ekipa, kurios varžovai su kiekvienomis rungtynėmis vis stiprėja. Kelionė į Vilnių visada priversdavo susikaupti maksimaliai. Raktas į pergalę šiose rungtynėse bus gynyba, kurią „Varsa-Stronglasas“ mėgsta ir moka taikyti žaidžiant su įvairias varžovais. Praėjusiame ture HC „Vilnius“ ilgai kovėsi su „Granitu-Kariu“ kaip lygus su lygiais ir tą patį pasistengs padaryti ir šiame ture. Galima prognozuoti, kad Alytaus klubo žaidimo stilius jiems gali būti palankesnis dėl kiek lėtesnio žaidimo ir turėtume išvysti kovą dėl taškų. Tačiau pastaruoju metu nukraujavęs HC „Vilnius“ turės sužaisti idealias rungtynes. Ekipa neatrodo prastai, tačiau varžovai per daug grėsmingi, kad juos būtų galima įveikti žaidžiant įprastas rungtynes.

Prognozė: 35:10:55

Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Klaipėdos „Dragūnas“

14:00 Šiaulių sporto rūmai

vanagas2Su šiomis rungtynėmis baigsis ir sudėtinga Šiaulių klubo sezono pradžia, kuomet jiems teko kautis su stipriausiomis praėjusių metų ekipomis. Likusios pirmojo rato dvikovos turėtų būti gerokai lengvesnės, o tai leidžia tikėtis ir pirmųjų taškų, kurių dvikovoje su „Dragūnu“ iškovoti greičiausiai nepavyks. Nors iki tol visas dvikovas šiauliečiai favoritams pralaimėjo, nei vienose iš jų jie nebuvo patrankų mėsa ir net išvykose gana ilgai priešindavosi nominaliai stipresniems varžovams. Komanda demonstruoja charakterį, kuris leidžia spėti, kad šiemet ekipa turėtų atimti taškų iš lygos lyderių. Vis tik padaryti tai žaidžiant prieš „Dragūną“ vargu ar pavyks. Klaipėdiečiai jau keliose rungtynėse neįvertino savo varžovų ir turėjo sunkumų. Pridėjus šiauliečių gerą žaidimą su favoritais, akivaizdu, kad klaipėdiečiai atvyks tinkamai nusiteikę. Namų sienos leis priešintis varžovui, bet pergalė iškeliaus į Klaipėdą. Tai lengviausiai nuspėjamos turo rungtynės.

Prognozė: 15:5:80

Varėnos „Ūla“ – KTU

13:00 Ąžuolo G.

Varėnoje į rungtynes atėję žiūrovai turėtų išvysti bene gražiausią reginį šiame ture. Nepaisant to kaip pasibaigs šios rungtynės, greitų atakų bangos turėtų ristis nuo vienos aikštės pusės iki kitos. Šiai minutei KTU atrodo kiek stipresnė ekipa, tačiau rungtynės išvykoje, o ypač Varėnoje, lengvos nebūna niekada. Neturėtų būti išimtis ir šis kartas. Prognozuojame itin rezultatyvias rungtynes ir KTU pergalę jose. Tačiau Varėnos klubas, padedamas savų sirgalių, gali pateikti staigmeną.

Prognozė: 35:10:55 

Varžybų rezultatai