„VIVUS.LT“ RANKINIO LYGOJE – SUNKIAUSIAI PROGNOZUOJAMAS TURAS

2017-11-07

Šeštajame Vivus.lt vyrų rankinio lygos turas turėtų būti įdomiausias iš visų iki šiol vykusių. Tarpusavyje rungtyniaujančių ekipų pajėgumai atrodo pakankamai lygūs, o kol kas be pralaimėjimų žygiuojantys Kauno „Granito-Kario“ rankininkai šiame ture ilsėsis.

Lapkričio 8 d.

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“

19:00 Alytaus sporto rūmai

rytis cipkusKo gero įdomiausios turo rungtynės vyks Alytuje. Vieni iš sezono favoritų surems ginklus tarpusavio dvikovoje. Po pralaimėjo Kauno ekipai vilniečiai sieks reabilituotis. Vis tik varžovas ne iš lengvųjų – šiame sezone taškų dar nebarstęs Alytaus klubas. Įprastai šių ekipų tarpusavio dvikovose nugalėtoją lemdavo žaidimo stilius, kurį kiekviena ekipa turi savitą. Sugebėjimas primesti varžovams sau palankų rankinį yra tiesiausias kelias į pergalę. Vis tik šiame sezone vis daugiau žaidybinio laiko jaunimui suteikianti Alytaus ekipa keičiasi ir universalėja. Įvertinus ir tai, kad „Šviesa“ akivaizdžiai dar nėra pasiekusi geros sportinės formos, favoritais reikia laikyti Alytaus klubą. Vis tik lengva nebus. Alytiškių laukia sunkiausias varžovas šiemet.

Prognozė: 45:15:40

Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus HC „Vilnius“

19:00 Neptūno salė

gintaras dragūnasDvikova, kurioje „Dragūnas“ privalo iškovoti pergalę. Tačiau vilniečių reikia pasisaugoti ir klaipėdiečiai tą puikiai žino. Sezono atidarymo dvikovoje, supertaurėje, lengva nebuvo. Teko ilgokai paplušėti siekiant pirmojo trofėjaus. Vilniečių stiprybė, be jokios abejonės, yra charakteris. Ekipa vyksta į Klaipėdą neturėdama jokio spaudimo ir tai juos daro dar pavojingesniais. Vis tik „Dragūnas“ kiekviename ture iš varžovų jaučia norą įveikti čempionus, ir su tais iššūkiais daugiau ar mažiau susitvarko. Ne išimtis turėtų būti ir ši dvikova. Varžovas bus įvertintas tinkamai, o tai garantuos ne pačią lengviausią sezono pergalę.

Prognozė: 65:10:25

Lapkričio 11 d.

KTU – Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“                      

15:00 Garliavos SC

ktu klubasDar viena intriguojanti dvikova. Šiame sezone šiauliečiai neiškovojo dar nei vieno taško, tačiau visose iki šiol žaistose rungtynėse „kibo į atlapus“ pripažintiems favoritams ir neatrodo prastai. KTU turėtų būti labiau įveikiamas varžovas, nei praėjusią savaitę Šiauliuose viešėjęs „Dragūnas“. Visi puikiai žino KTU stiprybę – greitą žaidimą. Pavykus jį sustabdyti ir laiku grįžtant į gynyba, dėl pergalės Kaune pakovoti galima. Šiai minutei stipresnis atrodo lygos debiutantas „KTU“, tačiau šiauliečių užnugaryje patirtis ir kovingumas.

Prognozė: 55:10:35

Utenos HC „Utena“ – Varėnos „Ūla“     

13:00 Daugiafunkcinis SP.K.

varėnos ūlaMūšis, kuriame susitinka dvi ekipos, kurios šiemet dar neiškovojo taškų. HC „Utena“ prieš kelis turus dvikovoje su „Dragūnu“ įrodė, kad kuomet yra motyvacijos, jų namų arenoje sunku net ir sezono favoritams. Žaidžiant su „Ūla“ motyvacijos bus dar daugiau. Tai šansas pelnyti pirmuosius sezono taškus. Svečiai iš Varėnos, tradiciškai stipriai atrodantys namuose, išvykoje neatrodo būsianti ta ekipa, kuri be vargo sudoros Utenos rankininkus. Pridėjus ir tai, kad „Ūla“ puolime yra itin priklausoma nuo D. Eidukonio, kuris vidutiniškai pelno po beveik 10 įvarčių per rungtynes, gauname pakankamai lygių varžovų dvikovą. Jei „Utena“ pristabdys svečių lyderį, viskas spręsis paskutinėmis minutėmis.

Prognozė: 40:15:45

Varžybų rezultatai