„Vivus.lt“ rankinio lygoje svarbias pergales iškovojo „Ūla“, „KTU“ ir „Dragūnas“

2018-03-04

Savaitgalį „Vivus.lt“ rankinio lygoje sužaistos trejos rungtynės, po kurių dar labiau išryškėjo turnyrinės lentelės kontūrai.

ūla pergalėLygos autsaiderių akistata Varėnoje baigėsi užtikrinta „Ūlos“ pergalė. Kovoje dėl išlikimo varėniškiai rezultatu 39:28 nugalėjo HC „Utenos“ rankininkus. Iki tol nei viena iš ekipų dar nebuvo iškovojusi pergalių, o pirmosios tarpusavio rungtynės Utenoje buvo pasibaigę lygiosiomis. Ši pergalė panašu, jog garantuot „Ūlai“ vietą atkrintamosiose varžybose bei išsaugos vietą lygoje.

Gintarė Krapukaitienė (Varėnos „Ūlos“ trenerė): 
„Rungtynės buvo sklandžios, leidome visiems pasižaist – savąją progą gavo ir komandos jaunimas. Pirmas kėlinys prasidėjo gana gerai, toliau sekė įvartis po įvarčio. Žinoma, buvo klaidų, bet pavyko jas ištaisyti. Taip ir iškovojom nelabai lengvą, bet labai svarbią pergalę”

Ernestas Nikitinas (HC „Utenos“ žaidėjas):
“Rungtynės  buvo gan sunkios. Trūko kai kurių žaidėjų, todėl daugiau turėjo rungtyniauti kiti. Daug ką padarė klaidos: pamesti kamuoliai, skubėjimas. Kai kur buvo nesusižaidimas. Tai ir lėmė pralaimėjimą”

Varėnos „Ūla“: Kevin Žalis 8, Donatas Leknickas 5, Mykolas Baliūnas, Taurintas Markiavičius, Mantas Sereičikas po 4.

HC „Utena“: Karolis Ubeika 11, Domantas Juodis, Giedrius Kviklys po 4, Justas Daujotis, Eimantas Sinkevičius po 3.

hcv draMolėtuose vykusiose rungtynėse tarp HC „Vilniaus“ ir Klaipėdos „Dragūno“ daug intrigos nebuvo. Klaipėdiečiai, kurie vis dar žaidžia be kelių traumuotų žaidėjų, jau per pirmąjį kėlinį atitrūko nuo rankininkų iš sostinės ir užtikrintai iškovojo dar vieną pergalę. Susitikimas baigėsi 31:23 „Dragūno“ naudai. Ši pergalė Klaipėdos klubui vis dar leidžia neprarasti vilčių baigti reguliarųjį sezoną ir pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Artūras Juškėnas („Draguno“ vyr. Treneris): „Šiai dienai, manau, esame kiek profesionalesnė komanda nei HC „Vilnius“, o pastarieji dar vertėsi be Šarūno Sakalausko, kuris yra labai svarbus šios komandos žaidėjas. Vertinant mūsų pačių žaidimą tai pirmasis kėlinys buvo neblogas, bet antrajame vėl atrodėme kiek pasiklydę savo žaidime.“

Paulius Lukoševičius (HC „Vilniaus“ vartininkas): „Pralaimėjimas yra pralaimėjimas ir nieko čia nepakeisi. „Dragūnas“ geriau pasiruošęs rungtynėms, turėjo didesnę rotaciją ir visa tai susidėjo į varžovų pergalę.“

Klaipėdos „Dragūnas“: Lukas Vanagas ir Šarūnas Ugianskis po 7, Laurynas Palevičius ir Modestas Vaitekūnas po 5, Žanas Gabrielius Virbauskas 3.

HC „Vilnius“: Petras Raupėnas 7, Martynas Lapinskas 6, Karolis Antonovičius 5, Lukas Ragelis 2.

ktu gynybaTurnyrinės lentelės kaimynų akistata Šiauliuose baigėsi užtikrinta ir svarbia „KTU“ ekipos pergalę. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Garliavoje SM „Dubysa – Gubernija“ buvo laimėjusi rezultatu 34:31, o šiame mače kauniečiai atsirevanšavo netgi solidesniu skirtumu (33:27). Viliaus Juozaičio vedama Kauno ekipa žengė didelį žingsnį link 5-osios vietos reguliariajame sezone.

„KTU“: Vilius Juozaitis 10, Aurimas Balčiūnas, Karolis Jankauskas, Algirdas Lazauskas po 5, Arminas Stankūnas 4, Deividas Jovaišas ir Edvinas Balčiūnas po 2.

SM „Dubysa – Gubernija“: Deivydas Virbauskas ir Aivaras Budrys po 7, Eligijus Baranauskas ir Arūnas Tribė po 4, Arminas Milaknis ir Paulius Morkūnas po 2.

Varžybų rezultatai