„Vivus.lt“ rankinio lygoje – vilniečių nesėkmės

2018-03-08

ktu gynybaTrečiadienį „Vivus.lt“ rankinio lygoje sužaistos dvejos reguliaraus sezono rungtynėse. Kauno „KTU“ ekipa namuose 31:25 įveikusi HC „Vilnių“ užsitikrino 5-ąją vietą reguliariajame sezone, o Klaipėdos „Dragūnas“ taip pat savo žiūrovų akivaizdoje 31:27 įveikė Vilniaus „Šviesą“.

Rungtynėse Garliavoje tarp „KTU“ ir HC „Vilniaus“ praktiškai sprendėsi 5-osios vietos reguliariajame sezone klausimas. Antroje sezono pusėje įsibėgėję kauniečiai ir šiose rungtynėse pademonstravo solidų žaidimą ir užtikrintai pirmavo nuo pat susitikimo pradžios. Pirmąjį kėlinį „KTU“ laimėjo rezultatu 17:13.

Nors patyrusi Vilniaus komanda dar bandė gelbėtis antroje rungtynių pusėje, „KTU“ iki pat rungtynių pabaigos išsaugojo saugią distanciją ir pergalę šventė rezultatu 31:25. Ši pergalė kauniečiams užtikrino 5 – ąją vietą sezone, nepaisant to kaip pasibaigs rungtynės su „Granitu – Kariu“ ir VHC „Šviesa“. Tuo tarpu HC „Vilniui“ liko kova dėl 6 – osios vietos su Šiaulių SM „Dubysa – Gubernija“.

Kauno „KTU“: Vilius Juozaitis 12, Karolis Jankauskas 8, Arminas Stankūnas 5, Algirdas Lazauskas ir Aurimas Balčiūnas po 3.

HC „Vilnius“: Petras Raupėnas 6, Karolis Antonovičius ir Lukas Ragelis po 5, Domantas Raudonius ir Martynas Lapinskas po 3, Erikas Giliun 2, Simas Stankevičius 1.

dragūnas šviesaAtkaklus mūšis virė Klaipėdoje, kur traumų išretintas Klaipėdos „Dragūnas“ priėmė kitą sostinės ekipą – Vilniaus „Šviesą“. Visas pirmasis rungtynių kėlinys klostėsi įvartis į įvartį ir tik pačioje jo pabaigoje klaipėdiečiams pavyko įgyti dviejų įvarčių pranašumą (16:14).

Antrojo kėlinio metu Vilniaus „Šviesa“ ilgą laiką laikėsi itin arti „Dragūno“, tačiau taip rezultato išlyginti ir nepajėgė. Galiausiai puikiai žaidę Modestas Vaitekūnas ir Šarūnas Ugianskis tiksliais metimais įtvirtino „Dragūno“ persvarą ir Klaipėdos ekipa šventė pergalę rezultatu 31:27.

Ši pergalė „Dragūnui“ garantavo mažiausiai antrąją vietą reguliariajame sezone, o dėl pirmosios jie kovo 14 dieną susikaus su Kauno „Granitu – Kariu“ išvykoje. Vilniaus „Šviesa“ su 19 taškų lieką 4-oje vietoje, tačiau dar gali pasivyti pozicija aukščiau esančią Alytaus „Varsos – Stronglaso“ ekipą.

Tomas Bernatavičius („Šviesa“): „Tikėjomės laimėti, bet pralaimėjome dėl mūsų padarytų klaidų ir nukentėjome dėl gynybos. Įmetėme 27 įvarčius – su tokia mūsų sudėtimi tai buvo neblogas rezultatas, bet neapsigynėme. Varžovų įmestas 31 įvartis yra per daug. Manyčiau, didžiausia mūsų problema buvo gynyba ir padarytos klaidos. Atvykome į Klaipėdą ne visos sudėties, bet ligos nėra pasiteisinimas, nes „Dragūno“ komanda taip pat išretinta traumų, tiek viena, tiek kita komanda turėjo netekčių.“

Laurynas Simonavičius („Dragūnas“): „Ko gero, laimėjome dėl sėkmingų greitų atakų, buvo mažai pramestų metimų. Prieš rungtynes treneris akcentavo, kad turime sustabdyti greitas „Šviesos“ atakas, galima sakyti, kad tai mums pavyko. Asmeniškai šiandien sužaidžiau geras rungtynes, manau, grįžtu į savo gerą sportinę formą.“

Klaipėdos „Dragūnas“: Modestas Vaitekunas, Laurynas Simonavičius ir Žanas Gabrielius Virbauskas po 7, Lukas Vanagas 3, Alain Romeo Eyebe, Šarūnas Ugianskis, Laurynas Palevičius po 2, Benas Butkus 1.

Vilniaus VHC „Šviesa“: Valdas Drabavičius 10, Tomas Bernatavičius 5, Karolis Antanavičius 4, Jovydas Jurašius ir Matas Mecelica po 2, Tadas Tumosas,  Artūras Švilpa,  Ignas Jonuška,  Julius Šeibokas po 1.

Varžybų rezultatai