Vyrų pirmoje lygoje aiškėja favoritai

2015-12-14

Savaitgalį Lietuvos vyrų pirmojoje lygoje sužaistos ketverios rungtynės, po kurių A ir B grupėse aiškėja stipriausios komandos.

12299274_1049564428398859_9018952200133707248_nA grupėje savaitgalį didesnės intrigos nebuvo ir favoritai šventė įtikinamas pergales. Pirmosiose grupės rungtynėse sekmadienį Kauno LSU FRK „Atletas-Gaja” namuose nugalėjo Tauragės„Šiltaura-SM” rezultatu 37:27. Tą pačią dieną pergalę šventė ir Kauno Technologijos Universitetas rezultatu 40:28 įveikęs VSC – Universitetas – Dragūnas komandą.

VIETA KOMANDA SUŽAISTOS VARŽYBOS ĮVARČIAI

+/-

TAŠKAI
1. Kauno Technologijos Universitetas 4 132:119

+13

6
2. Kauno LSU FRK „Atletas-Gaja” 4 146:106

+40

6
3. Tauragės

„Šiltaura-SM”

3 89:87

+2

4
4. VSC – Universitetas – Dragūnas 3 89:109

-20

2
5. Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazija/LJR-98 4 108:143

-35

0

12314680_1049564241732211_7790623292970679223_oB grupėje kovingos lygiosios užfiksuotos Molėtuose. „SK Molėtai“ ir Alytaus SRC „Almeida-Stronglasas“ pasidalino po tašką, o pasibaigus rungtynėms švieslentėje degė skaičiai 32:32. Alytiškiams tai buvo pirmasis taškas šioje grupėje. Tuo metu Elektrėnuose karaliavo svečiai. „RK – Energija“ – ESSM pralaimėjo Šalčininkų „Sokol“ ekipai rezultatu 27:34.

VIETA KOMANDA SUŽAISTOS VARŽYBOS ĮVARČIAI

+/-

TAŠKAI
1. Kauno rajono SM 4 131:120

+11

6
2. Molėtų „SK Molėtai“ 4 129:132

-3

5
3. Šalčininkų „Sokol“ 3 98:90

+8

4
4. Elektrėnų

„RK – Energija“ – ESSM

4 125:135

-10

2
5. Alytaus SRC

 „Almeida-Stronglasas“

3 92:98

-6

1

Rezultatyviausių žaidėjų sąrašas.

Varžybų rezultatai
VIVUS.LT rankinio lyga
2017
12.06
Klaipėdos "Dragūnas"
Kauno "Granitas-Karys"
35
40
2017
12.06
Kauno "KTU"
Vilniaus VHC "Šviesa"
29
34
2017
12.09
Varėnos "Ūla"
Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“
36
41
2017
12.09
HC "Utena"
HC "Vilnius"
26
35
Lietuvos moterų rankinio lyga
2017
11.06
Vilniaus "Alandeko-Vichy"
Šiaulių "SM "Dubysa-SŠG"
35
31
2017
12.09
Šiaulių "SM "Dubysa-ŠSG"
Vilniaus "Eglė-Šviesa-SM "Tauras"
31
37
2017
12.10
HC Garliava SM-Cascada
Vilniaus "Alandeko-Vichy"
41
24
Lietuvos vyrų rankinio čempionato I-osios lygos varžybos
2017
12.10
Zarasų RK "Kiras"-Zarasų SC
Tauragės "Šiltaura-SM"
36
21
2017
12.10
Kauno RFK "Atletas"
Alytaus SRC "Varsa-Stronglasas"
33
39
2017
12.10
Šalčininkų raj. "Sokol"
HC Molėtai-InTransport
36
34
2017
12.10
Vilniaus HC "Amber"
Vilniaus "SM Tauras-VHC Smūgis"
21
28
2017
12.10
Kauno rajono SM
Pasvalio "Kurana-SM"
41
24
Lietuvos moterų rankinio čempionato I-osios lygos varžybos
2017
12.06
Kauno rajono "SM Garliava"
Alytaus SRC "Margiris"
35
23
2017
12.09
SK/SC Molėtai
Klaipėdos "Dragūnas-Viesulas"
16
32
2017
12.10
Šiaulių SG SM "Dubysa"
Utenos DSC
12:00
Baltijos lyga, vyrai
2017
12.09
Celtnieks Riga
Kauno "Granitas-Karys"
29
27
2017
12.09
Vilniaus VHC "Šviesa"
Klaipėdos "Dragūnas"
28
31