Živilė Jurgutytė – Vokietijos ,,Bundesliga“

2016-07-07

Živilė Jurgutytė rungtyniaus Vokietijos pirmojoje ,,Bundesliga“. 29 metų žaidėja pasirašė dvejus sezonus truksiančią sutartį su Lėverkuzeno „Bayer“ klubu.

B

Živilė Jurgutytė jau yra žaidusi stipriausioje Vokietijos rankinio lygoje. 2014 metais ji po 4 sezonų  Mjo-Bigano „Union“ klube, apsivilko Vokietijos „Bietigheim“ komandos marškinėlius, bet visą 2014-2015 metų sezoną praleido dėl traumos. 2015 metų rudenį grįžusi į aikštę, lietuvė  neįsitvirtino ,,Bietigheim’’ ekipoje. Žaidybinio laiko gavo nedaug ir pirmojoje ,,Bundesliga“ per 8 rungtynes pasižymėjo 2 įvarčiais. Kiek vėliau Ž.Jurgutytė abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su „Bietigheim“ ir perėjo į antrosios lygos autsaiderę „Trier“ ekipą.

 

Ž.Jurgutytė padėjo „Trier“ pakilti iš paskutinės pozicijos ir jos komanda, tarp 16 ekipų užėmusi 14-ąją vietą, išsaugojo teisę žaisti antrojoje ,,Bundesliga“. Tryro komandoje Ž.Jurgutytė sužaidė 11-ą rungtynių ir pelnė 41-ą įvartį.

 

Lietuvės atstovaujama komanda „Bayer“ praėjusį sezoną Vokietijos pirmojoje ,,Bundesiga“ tarp 14 ekipų užėmė aštuntąją vietą.

Varžybų rezultatai