10 priežasčių apsilankyti LRF supertaurės varžybose Molėtuose

2019-09-12

Jau šį šeštadienį stipriausios šalies moterų ir vyrų rankinio ekipos rinksis Molėtuose, kur sieks iškovoti pirmąjį sezono trofėjų – LRF supertaurę. Pateikiame 10 priežasčių, kodėl negalima praleisti pirmųjų šio sezono rankinio kovų.

molėtai supertaurė

Pirmą kartą tokio mąsto rankinio renginys organizuojamas Molėtuose. Pilna salė išprotėjusių rankinio gerbėjų – toks įspūdis liko po praėjusių metų LRF I-osios lygos finalo ketverto varžybų šiame mieste. Molėtai įrodė, jog myli rankini ir yra pasiruošę organizuoti ir aukščiausio lygio rankinio varžybas, tad pirmą kartą istorijoje tokio lygio rankinio renginys vyks ežerų krašte – Molėtuose.

Aukštaitijos taurė. Atvykę vietiniai sirgaliai galės palaikyti ne tik savo miestelėnus, rungtyniaujančius kituose klubuose, bet sirgti ir už savo miesto komandą. Aukštaitijos derbyje susikaus praėjusių metų LRF I-osios lygos vicečempionai Molėtų rankininkai ir aukščiausioje lygoje besigrumianti Utenos ekipa.

Revanšinė vyrų dvikova. „Dragūnas“ ar „Granitas – Karys“? Klaipėda ar Kaunas? Į šiuos klausimus jau antrus metus iš eilės bandys atsakyti dvi Lietuvos vyrų rankinio flagmanės, kurios susikaus dėl pirmojo trofėjaus šiame sezone. Praėjusiais metais sėkmė lydėjo kauniečius. Ar ir šįkart ji neatsuks nugaros laikinosios sostinės komandai?

Moterų taurė turės naujas savininkes. Jau dabar aišku, jog LRF moterų supertaurė turės naujas savininkes. Praėjusių metų laimėtojos Kauno „ACME – Žalgiris“ praėjusį sezoną išleido lyderių pozicijas ir šįmet dėl taurės kausis Kauno raj. „Cascada – HC Garliava SM“ ir Vilniaus „Eglė – SM Tauras.“ Kurios bus stipresnės, sužinosime jau šį šeštadienį.

Truputis istorijos. Daugiausiai kartų iš visų dalyvių LRF supertaurės varžybų finale dalyvavęs yra Klaipėdos „Dragūnas“ – keturis. Iš jų du kartus klaipėdiečiai taurę parsivežė namo. Būsimi jų varžovai „Granito – Kario“ rankininkai dėl supertaurės kovėsi 3 kartus ir trofėjumi džiaugėsi tik pernai. RSK „Eglės“ merginoms tai bus tik antrasis kartas, besikaunant dėl šio titulo (pirmasis buvo nesėkmingas). Garliavos rankininkėms kartą pavyko iškovoti titulą, tačiau du kart teko grįžti namo tuščiomis.

Vyrų ir moterų rinktinių nariai. Gintaras Cibulskis, Žanas Gabrielius Virbauskas, Lukas Gurskis, Rita Repečkaitė, Inesa Verbovik – tai tik dalis rankininkų ir rankininkių, kurie yra vilkėję Lietuvos rinktinės marškinėliais. Visi jie ir dar daugiau šeštadienį bus vienoje vietoje – Molėtuose.

Trenerių akistatos. Rita Urnikienė prieš Karolį Kaladinską ir Artūras Juškėnas prieš Luką Feoktistovą. Jaunystė prieš patirtį ir vyrų ir moterų supertaurės finaluose. Taktiniai trenerių ėjimai, vadovavimas rungtynių metu, emocijos bei pergalingi sprendimai.

Prizai, pramogos, šokėjos. Trys rungtynės atkaklaus, gražaus ir kovingo rankinio tai dar ne viskas, ką gausite atvykę į Molėtus. Ten jus pasitiks žaidimai, prizai bei pertraukėlių metu linksmins šokėjos!

Tiesioginė renginio transliacija. Neturi galimybės atvykti į Molėtus? Bent dalelę atmosferos, kurį tvyros ežerų krašte galėsi pajusti stebėdamas tiesiogines rungtynių transliacijas DelfiTV.

Fantastiškai atmoserą, kurią kurti gali ir tu. Rankinio šventė Molėtuose prasidės jau šį šeštadienį 12:00. Visos komandos lauks tavo palaikymo ir tavo balso. Atvyk į rungtynes ir rankinio šventę sukurkime kartu!

Varžybų rezultatai