„ACME-Žalgiris“ tik per plauką nepateko į kitą Europos taurės etapą

2015-10-26

ACME ŽalgirisSekmadienį Kauno sporto halėje atsakomąsias Europos rankinio taurės (EHF Cup) turnyro rungtynes žaidė Kauno „ACME-Žalgiris“ ir Nottwilo „SPONO EAGLES“ komandos. Išvakarėse Garliavoje netikėtai dideliu skirtumu 38:27 buvo laimėjusios Šveicarijos rankininkės. Šioms ir antram susitikimui teisėjavo Moldovos arbitrai Dorian Sirbu ir Valentinas Suponicovas, o EHF atstovas buvo suomis Kurtas Rogeris Sjolundas.

Antroji dvikova baigėsi rezultatu 35:25 (18:15) „ACME-Žalgiris“ komandos naudai ir tai leido priešininkėms iškopti į kitą Europos rankinio taurės turnyro etapą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Gabija Vidūnaitė, pelniusi 11 įvarčių, Audingos Kniubaitės sąskaitoje 8 įvarčiai, Daiva Butėnaitė  – 6, Dovilė Ičiukaitė ir Simona Kazlauskaitė po 3, Klaudija Šidlovskytė 2, Rita Oksaitė ir Greta Burkaitė po 1.

Pralaimėjusiųjų šveicarių tarpe pasižymėjo Rahel Furrer (10 įv.), Lisa Frey (5įv.), Noelle Frey 4,Xenia Hodel 3(įv.), Judith Matter (2įv.), Giana Calchini (1įv.).

Šį kartą kaunietės rungtynių pradžią pradėjo žymiau geriau nei išvakarėse, tačiau mūsiškėms vis tik nesisekdavo sugaudyti greitų, techniškų ir staigių viešnių puolėjų. Kuomet galėdavo įgyti dar didesnę persvarą žalgirietės praleisdavo lengvus šveicarių įvarčius. Vis tik pirmąjį kėlinį sugebėjo laimėti trijų įvarčių pranašumu 18:15.

Tačiau tai dar nieko gero nežadėjo. Reiko sunkiai dirbti, kad antroje dvikovos pusėje pavyktų likviduoti išvakarėse susidariusį didelį įvarčių deficitą

Ir reikia pasakyti, kad stebuklas vos neįvyko. Likus žaisti nepilnas 15 sek. Mūsiškės pirmavo 10 įvarčių ir reikėjo sėkmingai užbaigti paskutinę  kaunietėms  ataką, kuri būtų  galėjusi garantuoti kelialapį į kitą EHF etapą. Deja „ACME Žalgiris“ komados išpuolis nebuvo rezultatyvus  ir džiaugsmo šokį šoko „SPONO EAGLES“ rankininkės, jos pateko į kitą etapą.

Trečiajame Europos rankinio taurės turnyro etape Notwilo „SPONO EAGLES“ komanda lapkričio mėnesį žais su Danijos Silkeborg – Voel KFUM klubu.

Varžybų rezultatai