Lietuvos moterų rinktinė pradėjo antrąją treniruočių stovyklą

2016-10-03

rinktineeePajėgiausios Lietuvos rankininkės susirinko į antrąją treniruočių stovyklą Kaune. Ši kartą, priešingai nei pirmojoje stovykloje, dalyvauja jau ir užsienyje rungtyniaujančios mūsų šalies žaidėjos.  Šiandien prasidėjusi pagrindinės moterų rinktinės stovykla tęsis iki spalio 9 dienos,  tuomet su naujaisiais treneriais iš Danijos pora dienų darbuosis rezervinė šalies ekipa.

Pagrindinis šios stovyklos tikslas yra pasiruošti Lapkričio 25 – 27 dienomis Slovakijoje, vyksiančioms atrankos į Pasaulio čempionatą varžyboms. Ten Lietuvos moterų rinktinė žais prieš šeimininkes slovakes, graikes bei ukrainietes.  Prieš išvykstant į Slovakiją merginos dar kartą rinksis lapkričio 18 dieną ir po dar vienos treniruočių savaitės, vyks rungtyniauti svarbiausių sezono rungtynių.

Šiuo metu vykstančios stovyklos metu nacionalinė komanda ne tik derins taktinį bei fizinį pasirengimą treniruočių metu, bet sužais ir kontrolines rungtynes su vaikinų komandomis. Vyriausiasis komandos treneris Bo Miltonas Andersenas į pagrindinės rinktinės stovyklą viso pasikvietė 18 šalies rankininkių, žaidžiančių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Pagrindinis jo tikslas pritaikyti greitesnio skandinaviško žaidimo modelį mūsų šalies rinktinei, tačiau anksčiau duotame interviu danas buvo minėjęs, kad vis dėlto pagrindiniu raktu į pergales turėtų tapti kieta ir agresyvi gynyba.

jurgitaaaTreniruočių stovykloje dalyvaujančių rankininkių sąrašas:

 1. Renata Jatulevičė (V);
 2. Evelina Stukaitė (V);
 3. Greta Rinkevičiūtė;
 4. Audinga Kniubaitė;
 5. Marija Gedroit;
 6. Diana Šatkauskaitė;
 7. Rasa Mikalonytė;
 8. Inesa Verbovik;
 9. Roberta Ivanauskaitė;
 10. Emilė Aglinskaitė;
 11. Živilė Jurgutytė;
 12. Dovilė Ilčiukaitė;
 13. Simona Jaškūnaitė;
 14. Greta Sadauskaitė;
 15. Auksė Sviderskienė;
 16. Grėta Burkaitė;
 17. Rita Repečkaitė;
 18. Daiva Aleksandravičiūtė.
Varžybų rezultatai