Lietuviai svetur. Nacionalinių čempionatų sūkury – geras lietuvių žaidimas

2016-11-14

jonas-truchanovicius-69488146Prancūzija

Dar vieną pergalę Prancūzijos aukščiausioje lygoje iškovojo Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ klubas. Šį kartą įsibėgėjančių „Montpellier“ rankininkų nesugebėjo sustabdyti „Creteil“ ekipa, kuri buvo įveikta rezultatu 32:24. Truchanovičiaus sąskaitoje 3 tikslūs metimai į varžovų vartus. Kitas rungtynes „Montpellier“ Lapkričio 16 dieną žais namuose su „Saran“ ekipa. Šiuo metu „Montpellier“ su penkiomis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais yra ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoj.

Pergalę iškovojo ir antrojoje Prancūzijos lygoje žaidžiančių lietuvaičių ekipos. Vaidoto Groso „Istres“ klubas palaužė „Pontault“ rankininkus 27:19. Grosas pasižymėjo 2 įvarčiais. „Limoges“ rankininkai, kurių vartus gina Vilius Rašimas, susidorojo su „Valence“ rezultatu 29:27.

Vokietija

Babarskas_Gerdas_01Vokietijoje nesėkmę patyrė Romo Kirveliavičiaus „Coburg“ ekipa, kuri nusileido „Minden“ rankininkams rezultatu 23:20.  Romo sąskaitoje šiose rungtynėse 2 pelnyti įvarčiai. Šiuo metu „Coburg“ klubas su keturiais taškais yra paskutinėje aukščiausios Vokietijos lygos vietoje, o kitas rungtynes žais Lapkričio 16 dieną su Kielo „THW“ klubu.

Nesėkmingai rungtynės susiklostė ir Vokietijos antroje lygoje žaidžiančiam Gerdo Babarsko „Bietigheim“ klubui. Jie pralaimėjo prieš „HAMM“ ekipą rezultatu 36:30 ir užleido lygos lyderių pozicijas „Lubbecke“ rankininkams. Lietuvis šiose rungtynėse buvo rezultatyvus ir pelnė 4 įvarčius.

Austrija

Austrijos aukščiausioje lygoje minimaliais skirtumais pralaimėjo ir Beno Petreikio, ir Vytauto Žiūros klubai. Petreikio Leobeno „Union“ pralaimėjo Ferlacho „Kelag“ 28:27, o Žiūros Vienos „Fivers“ nusileido „Linz“ rankininkams 36:35. V. Žiūra šiose rungtynėse pelnė net 12 įvarčių, o Benas Petreikis rungtynes praleido dėl patirtos traumos.

Austrijos taurės rungtynėse Gyčio Šmantausko „TDE“ Group“ palaužė „Karnten“ 31:35, Švaco „Tirol“, su trimis lietuviais, pralaimėjo Tulno „Union“ 29:20, o Tectum su Diliu sužaidė pralaimėjo prieš Strazdo „Falkensteiner“ 31:21. Šmantauskas ir Andriuška pelnė po 4 įvarčius, Dilys net 8, Sakalauskas debiutiniame mače nepasižymėjo, o Strazdas nerungtyniavo.

Kitos šalys

Islandijoje Giedrius Morkūnas ne tik pavyzdingai darbavosi vartuose, bet ir pats sugebėjo pasižymėti įvarčiu, o jo „Haukar“ klubas morkunasssnušlavė „Afturelding“ 35:17.

Pergalę iškovojo ir „Akureyri“ ekipa 21:18 įveikusi „Grotta“ klubą. Mindaugas Dumčius pelnė 1 įvartį, o Karolis Stropus 3.

Šveicarijoje Arūnas Vaškevičius ir jo Vinterturo „Pfadi“ komanda pralaimėjo „Kriens“ 25:27, tačiau Lietuvos vartininkas sugebėjo pelnyti įvartį.

Belgijos bei Nyderlandų čempionate „Hurry up“ klubas, kuriame rungtyniauja Tomas Bernatavičius bei Vaidas Trainavičius 24:30 nusileido „Achilles“ rankininkams. Trainavičius pelnė 4 įvarčius, o Bernatavičius susitikimą praleido dėl traumos.

Rumunijoje Rolandas Bernatonis prisidėjo prie Bukarešto „CSM“ pergalės prieš „Adrian Petrea“ rankininkus 27:24. Rolandas į oponentų vartus kamuolį tiksliai siuntė 2 kartus.

Lenkijoje be traumuoto Mindaugo Tarcijono žaidę Opolės „Gwardia“ rankininkai įveikė Gdansko „Wybrzeze“ ekipą 27:25.

Portugalijoje Paulius Orlovskis pelnė 1 įvartį, o jo „Horta“ klubas pralaimėjo „Madeirai“ 20:36.

 

Varžybų rezultatai