9 įvarčius pelnęs K.Antanavičius: po tiek laiko visi buvome pasiilgę rankinio (VIDEO)

2020-08-30

Šeštadienį Vilniuje įvyko LRF supertaurės rungtynės tarp Vilniaus VHC „Šviesos“ ir Klaipėdos „Dragūno“ ekipų. Po permainingos kovos pirmą kartą klubo istorijoje šį trofėjų iškovojo vilniečiai, varžovus iš Klaipėdos įveikę 34:31.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Karolis Antanavičius. Kairysis pusiau kraštas viso pelnė net 9 įvarčius ir taip svariai prisidėjo prie savo ekipos pergalės.

„Sezono pradžia ir sugrįžimas po karantino lėmė, kad sunkiai įsivažiavome, darėme daug klaidų ir nesupratome vienas kito. Natūralu, kad po klaidų atsirado galimybė greitoms atakoms, tad ir tų įvarčių tiek daug“, – kalbėjo K.Antanavičius.

– Kas buvo akcentuojama prieš susitikimą ir ką iš to pavyko įgyvendinti, o ko ne?

 Akcentavome jų lindimą į tarpus, kadangi jie neturi daug metikų. Dar iškrito Gytis Šmantauskas ir tai dar labiau palengvino užduotis. Nepaisant to, tikrai neatrodėme gerai gynyboje ir buvo vis tiek gana sudėtinga.

Kur buvo pagrindinė problema, kad nepavyko stabdyti greitų varžovų atakų?

– Viskas dėl mūsų klaidų. Mes padarome greitą klaidą ir už tai iškart gaudavome įvartį. Reikia atiduoti pagarbą ir varžovams, kurie tikrai bėga labai greitai.

– Pats sužaidėte puikias rungtynes. Kas labiausiai motyvavo prieš jas?

– Norėjosi šio trofėjaus. Pirmas sezono titulas, o dar visi esam tikrai pasiilgę rankinio, tad to nusiteikimo užteko.

Varžybų rezultatai