9 LRF taurės intrigos

2019-03-01

acme garliavaJau šį savaitgalį Utenoje įvyks LRF taurės finalinio ketverto varžybos, po kurių paaiškės kam atitenka šis prestižinis trofėjus. Prieš artėjančias finalo ketverto varžybas pateikiame devynias intrigas, kurios šį renginį pavers dar įdomesniu.

Atotrūkis tarp aukščiausios ir pirmosios moterų lygos.

Pirmajame LRF moterų taurės pusfinalyje susitiks LRF moterų I-osios lygos lyderės Klaipėdos „Dragūno – Viesulo“ rankininkės bei praėjusių metų šalies čempionės „ACME – Žalgiris“ merginos. Būtent po šių rungtynių bus galima atsakyti į klausimą ar LRF I-osios moterų lygos ekipos yra pajėgios varžytis su aukščiausios lygos komandomis.

Jaunųjų rankininkių konkurencija

Trijose iš keturių finalo ketverto dalyvių bus žaidėjų, kurios pretenduoja į Lietuvos merginų U19 rinktinę. Ši komanda vasarą Klaipėdoje dalyvaus Europos čempionato B diviziono varžybose. Kuri iš jaunųjų šalies rankininkių suspindės Utenoje?

Ar bus nutraukta dvivaldystė Lietuvos moterų rankinyje

„Cascada – HC Garliava SM“ ir „ACME – Žalgiris“ – dvi pastaruoju metu dominavusios moterų ekipos Lietuvoje. Vilniaus „Eglė – SM Tauras“ atvyksta su tikslu šią tendenciją pakeisti ir pergalė pusfinalyje leistų pradėti kalbėti apie jėgų persistumdymą moterų rankinyje.

„ACME – Žalgirio“ pergalių serija taurės varžybose

7 kartus iš eilės kaunietės kėlė LRF taurę į viršų. Net tuomet, kai ne viskas žalgirietėms klostydavosi čempionate, taurę jos laimėti sugebėdavo. Pratęsti šią seriją Utenoje žalgirietėms bus didelis iššūkis.

SimėnasDebiutantų iššūkis

Kauno „Ąžuolo – KTU“ šį savaitgalį laukia debiutas. Pirmą kartą kauniečiai varžysis taurės finalo ketverte. Ar pavyks kauniečiams pateikti staigmenų Utenoje ir įkąsti favoritams?

„Dragūno“ titulų medžioklė

Pernai klaipėdiečiams LRF taurė išslydo iš rankų – finale pralaimėta „Granitui – Kariui“. Po metų pertraukos šalies čempionai sieks susigrąžinti šį titulą. Supertaurės varžybų finalą rudenį pralaimėjusiems klaipėdiečiams tai būtų pirmasis trofėjus į lentyną šiame sezone.

Vaido Drevinsko faktorius

Pernai Vaidas Drevinskas taurę kėlė į viršų, tačiau tuomet jis atstovavo „Granitui – Kariui“. Dabar jis jau HC „Vilniaus“ ekipos lyderis ir būtent su kauniečiais Vaidas susitiks pusfinalyje. Šio žaidėjo pasirodymas gali turėti lemiamos įtakos pusfinalio rezultatui.

HC „Vilniaus“ dviejų metų senumo sėkmė

Prieš du metus vilniečiai pusfinalyje taip pat susitiko su Kauno „Granito – Kario“ rankininkais. Tuomet kauniečiai, kaip ir dabar buvo laikomi favoritais, tačiau pergalę pasiekęs sostinės klubas žengė į finalą. Ar HC „Vilnius“ pajėgus pakartoti panašų scenarijų ir šiemet sužinosime jau šeštadienį.

Klaipėda, Vilnius ar Kaunas?

Jeigu Garliavos merginas priskirtumėm Kauno miestui, tuomet antras pagal dydį miestas Utenoje turėtų jo garbę ginančias 4 komandas, o Vilnius ir Klaipėda po dvi. Pernai abi taurės iškeliavo į Kauną, o šiemet šį miestą atstovauja net keturi klubai. Į kurį iš didžiųjų Lietuvos miestų taurės keliaus šiemet?

Varžybų rezultatai