VHC „Šviesa“ pasirodymą Baltijos lygoje baigė nesėkme

2017-02-26

Baltijos rankinio lygoje žaidžianti VHC „Šviesa“ savo pasirodymą baigė nesėkme. Vilniečiai paskutiniosiose grupės rungtynėse nusileido Gintaro Savukyno vadovaujamai Ryhimiahio „Cocks“ ekipai 24:36 ir su 2 iškovotais taškais B grupėje užėmė paskutinę vietą.

vhcVakar Kauno „Granito – Kario“ rankininkus įveikęs Suomijos klubas, šios dienos susitikime su Vilniaus „Šviesa“ vargo turėjo tik rungtynių pirmoje dalyje. Valdo Drabavičiaus vedami vilniečiai pirmajame kėlinyje neleido iškart atitrūkti galingam Suomijos klubui ir iki ilgosios pertraukos svečių pranašumas išaugo tik iki 3 įvarčių (13:16).

Kaip ir rungtynėse su „Granitu – Kariu“, taip ir su VHC „Šviesa“, Ryhimiahio klubas aukštesnę pavarą įjungė iškart po ilgosios pertraukos ir ėmė tolti. Įpusėjus antrajam rungtynių kėliniui sostinės rankininkai atsilikinėjo jau 5 įvarčiais (21:26), o per likusį laiką suomiai savo pranašumą dar gana ženkliai padidino ir susitikimą laimėjo rezultatu 24:36.

Šios rungtynės Vilniaus VHC „Šviesos“ pozicijos turnyrinėje lentelėje jau pakeisti negalėjo. Sostinės rankininkai bet kokiu atveju grupėje būtų likę paskutiniai. Iš Lietuvos ekipų reguliariajame sezone visų savųjų rungtynių dar nesužaidė tik Klaipėdos „Dragūnas“. Jiems liko dar du susitikimai namuose, kovo 4 dieną klaipėdiečiai  žais su HC „Viljandi“ klubu,  o kitą dieną su „Kehra/Horizon“ rankininkais. Šiuo metu Klaipėdos klubas su 3 taškais yra penktoje vietoje ir nuo ketvirtoje pozicijoje esančių „Viljandi“ juos skiria trys taškai.

Vilniaus VHC „ŠVIESA“: Valdas Drabavičius 10, Karolis Antanavičius 4, Tadas Tumosas 3, Artūras Švilpa ir Tomas Valiulis po 2, Laurynas Pacevičius, Tadas Rasakevičius ir  Jovydas Jurašius po 1

Ryhimiahio „Cocks“:  Jani Tuominen 6, Tiago Silva 5,  Andrei Novoselov ir Nico Ronnberg po 4.

Varžybų rezultatai