A.Malašinskas buvo rezultatyviausias, bet „Motor“ nusileido „Barcelona“ ekipai

2020-09-17

Startavusioje EHF Čempionų lygoje pirmajame mače Gintaro Savukyno treniruojama ir Aideno Malašinsko atstovaujama Zaporožės „Motor“ (0/1) namuose 25:30 (11:13) nusileido tituluotajai Barselonos „Barcelona“ (1/0) komandai.

Aidenas Malašinskas MotorSusitikimo pradžioje geriau atrodė „Barcelona“, kurios gynyba supančiojo Ukrainos čempionų puolimą ir sužaidus 10 minučių ispanų pranašumas siekė 3 įvarčius – 5:2. Didžiausią pranašumą pirmajame kėlinyje Barselonos rankininkai buvo pasiekę 22-ąją susitikimo minutę, kuomet pirmavo – 9:5.

Būtent tuomet A.Malašinsko ir Zakharo Denysavo puikus žaidimas puolime leido „Motor“ priartėti ir vienu metu ekipas jau skyrė tik įvartis (10:11), tačiau pirmojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė ispanai, kurie prieš pertrauką pirmavo – 13:11.

Antrąją susitikimo pusę vėl geriau pradėjo svečiai iš Barselonos. Nesustabdomai puolime žaidusi „Barcelona“, sužaidus 8 minutes, jau buvo padidinusi savo pranašumą iki 5 – 20:15, o vėliau persvara buvo ir dar labiau išaugusi – 24:17.

Į tai priešnuodžių „Motor“ ekipoje ir vėl ieškojo A.Malašinskas bei Barysas Pukhovskis, po kurių dviejų įvarčių skirtumas sumažėjo – 20:25. Vis dėlto už šios sėkmingos atkarpos G.Savukyno auklėtiniai neužsikabino ir spurtu 3:0 atsakę ispanai susikrovė rekordinį pranašumą – 28:20.

Kai atrodė, kad susitikime jau viskas aišku „Motor“ laimėjo atkarpą 4:0 ir likus 5 minutėms vėl sumažino atsilikimą – 24:28. Paskutiniąsias susitikimo minutes ispanai sužaidė ramiai ir užtikrintai bei iškovojo pergalę – 30:25.

Įžaidėjas iš Lietuvos šiame mače buvo rezultatyviausias Zaporožės klubo žaidėjas – A.Malašinskas pelnė 7 įvarčius. Geriausiai jam talkino Dimitrijus Horiga ir Večislavas Bokhanas pelnę po 4, B.Pukhovskis ir Z.Denysovas pridėjo po 3.

„Barcelona“ gretose fantastiškas rungtynes sužaidė Aleixas Gomesas, pasižymėjęs net 10 tikslių metimų. Luka Cindričius pridėjo 5, Dika Memas ir Hanielis Langairo pelnė po 4, Aitoras Arino – 3.

Pirmosios naujojo sezono rungtynės EHF Čempionų lygoje buvo sužaistos jau trečiadienį ir jose Alborgo „Handbolt“ 31:29 įveikė Celjės „Pivovarna lasko“, Bresto „Meshkov“ 24:22 palaužė Skopjės „Vardar“, o Vėspremo „Telekom“ 28:24 nugalėjo Nanto HBC.

Varžybų rezultatai