A.Malašinskas svariai prisidėjo prie antrosios iš eilės „Motor“ pergalės Čempionų lygoje

2020-11-19

Svarbią pergalę EHF Čempionų lygos varžybų grupių etape iškovojo Gintaro Savukyno treniruojamas ir Aideno Malašinsko atstovaujamas Zaporožės „Motor“ klubas. Ukrainos čempionai po dramatiškos kovos išvykoje 24:23 (13:13) palaužė Zagrebo PPD rankininkus.

motor aidenas malašinskasSusitikimą geriau pradėjo PPD ekipa, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui į savo vartus buvo praleidusi vos penkis įvarius ir pirmavo – 7:5. Vis tik į tai „Motor“ sugebėjo tinkamai sureaguoti ir gana greitai išlyginti (10:10), o vėliau ir persverti rezultatą – 11:10. Kėlinį kiek sėkmingiau užbaigė Zagrebo komanda, kuri išlygino rezultatą – 13:13.

Antroje susitikimo dalyje dažniau priekyje buvo „Motor“ rankininkai, kurie iki mačo pabaigos likus 10 minučių pirmavo dviejų įvarčių skirtumu – 21:19. Lemiamos atkarpos metu puikiai ekipai vadovavo A.Malašinskas ir varžovai nė karto taip ir nesugebėjo išlyginti rezultato. Sėkmingai paskutinę ataką sužaidę PPD žaidėjai sugebėjo tik sušvelninti rezultatą, bet pergalę (24:23) šventė G.Savukyno auklėtiniai.

Centro pozicijos žaidėjas iš Utenos vėl buvo tarp kertinių „Motor“ pergalės kalvių – jis puikiai realizavo savąsias progas ir pasižymėjo 5 įvarčiais. Tiek pat pelnė ir Barysas Pukhovskis, po 4 pridėjo Dimitrijus Gorina ir Milošas Urbovičius.

Pralaimėjusių gretose rezultatyvumu išsiskyrė 6 įvarčius surinkęs Davidas Mandičius, po 3 surinko Ivanas Laljekas ir Vlado Matanovičius.

Sezoną trim iš eilės pralaimėjimais pradėjęs „Motor“ klubas kurį laiką negalėjo žaisti dėl komandoje siautusio koronaviruso. Juo susirgę buvo ir G.Savukynas bei A.Malašinskas. Sugrįžę į aikštę Zaporožės rankininkai iškovojo antrą pergalę iš eilė ir šiuo metu su 4 taškais grupėje žengia penktoje vietoje.

Lygiai už savaitės „Motor“ vėl susitiks su šiame ture įveiktu PPD klubu, tik šįkart veiksmas jau kelsis į Zaporožę.

Varžybų rezultatai