A.Malašinskas yra per žingsnį nuo istorinio pasiekimo

2021-04-25

Ateinančią savaitę Lietuvos vyrų rankinio rinktinė žais lemiamas 2022 metų Europos čempionato atrankos kovas.

rinkimai malasinskas

4-ojoje atrankos grupėje besikaunantys mūsų šalies rankininkai vis dar turi realias galimybes pakovoti dėl vietos finaliniame čempionato etape.

Praėjusias atrankos rungtynes su Izraeliu praleidęs Aidenas Malašinskas šio lango metu jau pasijungs prie rinktinės, tačiau jai padės tik nuo ketvirtadienio rungtynių su Islandija. Išvykos rungtynes su Izraeliu įžaidėjas praleis.

Jau kito susitikimo metu A.Malašinskas gali užfiksuoti istorinį pasiekimą ir tapti rezultatyviausiu visų laikų Lietuvos rankininku. Šiuo metu 34 metų įžaidėjas per 90 rungtynių su Lietuvos rinktinės apranga yra surinkęs 406 įvarčius.

Lygiai tiek pat įvarčių per 122 mačus Lietuvos rinktinėje yra pelnęs ir Andrius Stelmokas, kuris savo karjerą jau yra baigęs. Bent 1 tikslus metimas į varžovų vartus A.Malašinską pavers rezultatyviausiu visų laikų rinktinės žaidėju.

Trečias pagal pelnytus įvarčius šiuo metu yra Augustas Strazdas, kurio sąskaitoje 271 tikslus metimas, ketvirtas Andrius Račkauskas – 263. Iš vis dar aktyvių rinktinės narių arčiausiai lyderių yra Skirmantas Plėta, kuris šį atrankos ciklą praleis dėl koronaviruso. Krašto žaidėjo sąskaitoje yra 164 įvarčiai.

Pirmadienį be dalies lyderių mūsų šalies rinktinė išvykoje žais su Izraeliu, ketvirtadienį namuose susitiks su Islandija, o sekmadienį maču išvykoje su Portugalija užbaigs 2022 metų Europos čempionato atrankos kovas.

Aidenas Malašinskas jau šio atrankos lango metu gali tapti rezultatyviausiu visų laikų Lietuvos rinktinės žaidėju 😍

Tam…

Posted by Rankinis on 2021 m. balandžio 25 d., sekmadienis

Varžybų rezultatai