A.Malašinsko ir G.Savukyno kelyje – tituluotas vengrų klubas

2021-02-17

Aidenas Malašinskas ir Gintaras Savukynas su Zaporožės „Motor“ klubu tęsia kovas EHF Čempionų lygoje. Šį vakarą lietuvių komandos laukia akistata išvykoje su Vesprėmo „Telekom“ rankininkais.
Malašinskas ir SavukynasŠiuo metu „Motor“ yra sužaidusi 10 rungtynių ir su 6 pergalėmis bei 4 pralaimėjimais žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Jų būsimi varžovai iš Vengrijos iš 11 mačų 7 baigė pergalėmis, 1 – lygiosiomis, patyrė 3 pralaimėjimus bei žengia antroje grupės vietoje.

Ryškiausiais „Telekom“ komandos žaidėjais galima laikyti Vuko Borozaną, kuris jau yra pelnęs 41 įvartį, Yahia Omarą, pasižymėjusį 39 kartus, taip pat įžaidėjus Petarą Nenadičių (50 įvarčių) ir Mate Lekai’ų (15).

Vesprėmo komanda dalyvavo 2019–2020 metų sezono finalinio ketverto varžybose, tačiau ten pralaimėjo ir pusfinalį, ir mažąjį finalą, tad liko be apdovanojimų. Prieš du metus vengrų komanda nužygiavo iki finalo, tačiau ten turėjo pripažinti Skopjės „Vardar“ pranašumą.

Praėjusiame ture „Telekom“ rankininkai išvykoje nugalėjo Celjės „Pivovarna Lasko“ rankininkus, o „Motor“ turėjo pripažinti Kylio THW klubo pranašumą.

Šio susitikimo tiesioginę transliaciją nuo 19.45 val. galite stebėti per LRT Plius.

Varžybų rezultatai