A. Malašinsko klubo pergalė čempionų lygoje

2015-10-25

Zoporožės „Motor“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę čempionų lygoje ir šiuo metu savo grupėje rikiuojasi antroje pozicijoje, leisiančioje patekti į kitą varžybų etapą.

Nors Aidenas Malašinskas nerungtyniavo dėl traumos, lietuviškų akcentų šiose rungtynėse vis tiek buvo. Rungtynių delegatu paskirtas Tadas Jansonas.

Ukrainoje vykusioje dvikovoje susitiko stipriausios Ukrainos ir Norvegijos ekipos. „Elverum Handball Herrer“ svečių arenoje metė rimtą iššūkį Ukrainos klubui ir beveik visas rungtynes vyko apylygė kova. Nei viena ekipai per 50 pirmųjų minučių nepavyko įgyti didesnės nei dviejų įvarčių persvaros. Viskas pasikeitė likus dešimčiai minučių iki kėlinio pabaigos. Tuomet ukrainiečiai nutolo trimis įvarčiais ir tai buvo lūžis. Panašią persvarą jiems pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos ir didesnės intrigos nebebuvo. Galutinis rezultatas 33:30 (14:15) „Motor“ naudai.

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo Sergii Burka ir Sergey Shelmenko pelnė po  7 įvarčius. Luka Mitrovič norvegų ekipai pelnė 8 įvarčius.

Čempionų lygos grupių lentelės.

Varžybų rezultatai