„ACME-Žalgirio“ laukia itin grėsmingas iššūkis Ispanijoje

2020-01-31

Kauno „ACME-Žalgirio“ merginos išvyko į Ispaniją, kur šį savaitgalį žais dvejas Europos Iššūkio taurės rungtynes su Gvardos „Atletico“ rankininkėmis.

kauno acme žalgiris komandinė

Pirmajame etape žalgirietės pranoko Plevlijos „Rudar“ (Juodkalnija) rankininkes ir žengė tarp 16 stipriausių taurės komandų.

Būsimos „ACME-Žalgirio“ varžovės pirmajame etape gana nesunkiai susitvarkė su Tuno „Rotweiss“ klubu iš Šveicarijos, kurį susumavus dviejų rungtynių rezultatus nugalėjo 13 įvarčių persvara.

Ispanijos pirmenybėse būsimos kauniečių varžovės atrodo išties puikiai ir šiuo metu užima trečiąją vietą. Gvardos merginos per 12 rungtynių yra iškovoję 7 pergales, 3 mačus baigė lygiosiomis ir 2 kartus pralaimėjo. Vietiniame čempionate pastaruoju metu „Atletico“ demonstruoja puikią formą ir pralaimėjimą paskutinį kartą patyrė tik spalio mėnesį ir yra nepralaimėjusios 9 kartus iš eilės.

Praėjusiais metais ispanės varžėsi dar Europos taurės turnyre ir ten nužygiavo iki 3 etapo, kur tik po dramatiškos kovos nusileido „Kuban“ ekipai, o dar anksčiau varžėsi ir Čempionių lygos atrankoje.

Pirmąsias rungtynes „ACME-Žalgiris“ ir „Atletico“ žais vasario 1 dieną, o jau kitą dieną susitiks dar kartą.

Varžybų rezultatai