„ACME-Žalgirio“ rankininkės iškovojo Baltijos lygos bronzą

2015-04-28

Savaitgalį Baltarusijos sostinėje Minske vyko Baltijos lygos moterų rankinio čempionato finalo susitikimai.

Keturios stipriausios lygos komandos, iš kurių trys buvo kaimyninės šalies, tai Minsko „BNTU-BelAZ“, Gomelio HC „Gomel“, Gardino „Gorodničanka“ bei  mūsų šalies Kauno „ACME-Žalgiris“, išsidalino BHL medalius. Trečiąjį kartą iš eilės žalgirietėms pavyko pasidabinti lygos medaliais – šįkart bronzos apdovanojimais.

Finalinės dvikovos vyko dvi dienas. Šeštadienį pagal reglamentą ir reguliaraus sezono rezultatus kovėsi „ACME-Žalgiris“ su HC „Gomel“ kolektyvu, o „BNTU-BelAZ“ komanda“ su „Gorodničanka“ ekipa.

Pusfinalio dvikovas HC „Gomel“ komanda rezultatu 34:29 laimėjo prieš „ACME-Žalgirio“ kolektyvą, o „BNTU-BelAZ“ – 34:17 privertė kapituliuoti „Gorodničanką“.

Sekmadienį mažajame finale Kauno žalgirietės po atkaklios kovos 35:33 nugalėjo „Gorodničanką“ ir iškovojo lygos bronzos medalius. Reikia priminti, kad  kaunietės  pakartojo užpernai pasiektą rezultatą, o pernai mūsiškės keturių komandų turnyre buvo antros.

Baltijos lygos čempionėmis tapo Minsko „BNTU-BelAZ“ rankininkės, kurios didžiajame finale santykiu 24:20 nugalėjo Gomelio rankininkes.

Taigi, po aštuonių mėnesių vykusios kovos tokia yra galutinė Baltijos lygos moterų rankinio čempionato rikiuotė:

1.Minsko „BNTU-BelAZ“

2. HC „Gomel“

3. Kauno „ACME-Žalgiris“

4. Gardino „Gorodničanka“

5. Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“.

Kito sezono Baltijos lygos moterų čempionate palnuojamas šešių komandų turnyras, į kurį pretenduoja įsijungti  ir Vilniaus „Šviesa-Eglė“ kolektyvas.

Tuo pat metu Minske vyko ir jaunučių mergaičių turnyras, kuriame šeimininkių „BNTU-BelAZ“, HC „Gomel“, Gardino „Gorodničanka“ varžovėmis buvo Kauno raj. sporto mokyklos  HC „Garliava“ rankininkės. Garliavietės buvo  pranašesnės už savo priešininkes ir užtikrintai laimėjo šį turnyrą. Po jų liko „Gorodničanka“, BNTU-BelAZ“ ir HC „Gomel“ ekipos.

Varžybų rezultatai