Alytuje startuoja turnyras J.Jonuškai atminti

2020-08-21

RK „Varsa“ informacija

Vasaros pabaigos tradicija tapęs tarptautinis rankinio turnyras „Alytus cup“, skirtas miesto garbės piliečiui Jonui Jonuškai – jau artimiausią savaitgalį.

Pasaulinė pandemija pakeitė turnyro dalyvių geografiją, šiemet teko atsisakyti komandų iš Baltarusijos ir Lenkijos, tačiau Baltijos šalių formatas išliko.

Rugpjūčio 21-23 dienomis rankinio klubas „Varsa“ į Alytaus areną pakvietė varžytis ekipas iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Sugrįžimui į Baltijos lygą besirengianti Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komanda turnyre priims pastarųjų metų Lietuvos čempioną Klaipėdos „Dragūną“, vieną seniausių šalies rankinio klubų Kauno „Granitą“, taip pat ir HC „Vilnių“.

„Alytus cup 2020″ Latvijai atstovaus Jūrmalos (Latvija) „Jūrmalas sports“, o Estijai – Tapos (Estija) „Tapa“.

Daugeliui turnyro komandų J. Jonuškos turnyras bus vienas paskutinių žingsnių prieš startą Baltijos lygoje, o taip pat nacionalines pirmenybes.  

Iš viso per tris dienas, nuo penktadienio pietų iki sekmadienio pietų, komandos sužais 15 rungtynių.

Dar vieną susitikimą dovanos Alytaus rankinio senjorai, prieš kurių draugišką dvikovą (šeštadienį 14 val.) vyks ir oficialus turnyro atidarymas – vainikėlio išnešimas į Užupių kapines, kur ilsisi miesto garbės pilietis, ilgametis varsiečių treneris ir vadovas J. Jonuška.

Alytus cup 2020-3 Jonui Jonuškai atminti (2)

Varžybų rezultatai