Alytuje surengta talentų stovykla merginoms

2023-05-17

VŠĮ Nacionalinė rankinio akademija toliau vykdo “Sporto rėmimo fondo” remiamą projektą “Rankinio trenerių kvalifikacijos tobulinimas talentų stovyklose”. Šį kartą į talentų stovyklą Alytuje buvo pakviestos perspektyviausios 2008 metais gimusios merginos ir jų treneriai.

LRF_1

Iš viso stovykloje dalyvavo 22 merginos ir 15 trenerių. Užsiėmimus vedė daug patyrusių lektorių, kurie dalinosi patirtimi ir žiniomis su stovyklos dalyviais. Lietuvos nacionalinės moterų rinkitnės vyr. treneris Karolis Kaladinskas vesdamas pratybas akcentavo sprendimo priėmimų svarbą treniruočių procese bei praktiškai parodė pratimus, kurių pagalba galima pagerinti sprendimų priėmimo greitį bei tikslumą. Lietuvos jaunių rinkitnės trenerės Ernesta Žilienė ir Daiva Pakulienė akcentavo žaidėjų ir vartininkių technikos veiksmų tobulinimą bei pravedė tramų prevencijos ir jėgos ugdymo treniruotę, kaip priemonę siekiant išvengti traumų būtent šio amžiaus mergaitėms.

LRF_3

Lietuvos rankinio federacijos generalinis sekretorius dr. Miglius Astrauskas papasakojo merginoms ir treneriams apie Lietuvos rankinio rinktinių rengimo ir valdymo strategiją, apie talentų identifikacijos sistemą.

Merginos ir treneriai galėjo konferencijų salėje galėjo stebėti EHF lygos moterų finalinio ketverto rungtynes, vėliau visi kartu aptarti rungtynių eigą bei padaryti puolimo ir gynybos sistemų analizę.

LRF_2

Talentų stovyklos pabaigoje treneriai rinko perspektyviausių šios amžiaus rankininkių septynetuką. Suvedus rezultataus paaiškėjo, kad į jį pateko:

Paulina Veisaitė (Tauragės SC)

Luknė Tilinskaitė (Alytaus SRC)

Ugnė Šaparauskaitė (Vilniaus SM “Sostinės tauras”)

Emilija Tamuliūnaitė (Kauno raj. SM)

Urtė Veličkaitė (Kauno raj. SM)

Vykintė Dainiūtė (Klaipėdos “Viesulo SC”))

Amanda Dzikavičiūtė (Panevėžio SC)

Pagal projektą kita talentų stovykla numatyta vykdyti birželio mėnesį Garliavoje 2009 metų gimimo mergaitėms.

SRF logotipas

Varžybų rezultatai