Antradienį prasidėjo ,,Talentų stovykla“

2016-06-07

Garliavoje birželio 7-10 d., surengta pirmoji ,,Talentų stovykla’’ į kurią susirinko gabiausios ir talentingiausios jaunosios Lietuvos rankininkesIMG_4550

 

Tris dienas truksiančioje stovykloje merginas treniruos trenerių komanda iš Danijos. Vyriausiasis treneris – Bo Milton Andersen, trenerio asistentas – Lars Sune Pedersen. Treneriai merginas mokins rankinio pagrindų, įvairių rankinio subtilybių, puolimo bei gynybos taktikų ir strategijų. Taip pat praves fizinio paruošimo treniruotes, kuriose patikrins merginų ištvermę bei gebėjimus.

 

Pirmoji treniruotė vykusi antradienio rytą buvo skirta trenerių ir merginų pažinčiai rankinio aikštelėje, kurios metu rankininkėms buvo priminti rankinio sporto šakos pagrindai. Darbas vyko dvejomis atskiromis grupėmis: pirmoji grupė buvo sudaryta iš antrosios linijos atsitraukusiųjų žaidėjų, antroje grupėje dirbo pirmosios linijos žaidėjos bei vartininkės. Treniruotė vyko dvi valandas. Po užsiėmimo trenerių komanda ir žaidėjos pasikalbėjo ir išsiskyrė iki susitikimo vakarinėje treniruotėje.

IMG_4547

 

Trečiadienis ir ketvirtadienis bus skirti tobulinti techninius žaidėjų gebėjimus: gerinti atliekamų metimų kokybę, perdavimų tikslumą bei individualią gynybą ir bendrą žaidėjų fizinį paruošimą. Taip pat rankininkės išklausys teorinę paskaitą apie gynybos sistemą – 6:0. Penktadienį įvyks draugiškos rungtynės tarp visų dalyvaujančių merginų.

Stovykloje dalyvaujančių žaidėjų sąrašas:

Gabrielė Janušauskaitė – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Klaudija Šidlauskytė – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Grėta Burkaitė – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Viltė Lubytė – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Inesa Verbovik – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Brigita Ivanauskaitė – Klaipėdos RK ,,Dragūnas’’

Roberta Ivanauskaitė  – Klaipėdos RK ,,Dragūnas’’

Benita Šliupaitė – Garliavos SK ,,HC Garliava’’

Ugnė Slavėnaitė  – Garliavos SK ,,HC Garliava’’

Jolanta Kosiakaitė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Greta Sadauskaitė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Aušra Šponė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Greta Makovskytė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Laura Lapinskaitė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Ramunė Poškutė – Šiaulių RK ,,Salvė’’

Justina Zenkovaitė – Utenos DSC

Gabija Gaidytė – Alytaus SRC

Fausta Abrutytė – Kretingos SM

Raminta Kripaitytė – Panevėžio KKSC

Augustė Vilimaitė – Šiaulių sporto gimnazija

Papildyta 06.09.

Dėl traumų stovykloje negalėjo dalyvauti – Emilė Anglinskaitė ir Greta Rinkevičiūtė, kurios atstovauja Garliavos SK ,,HC Garliava’’

 

Varžybų rezultatai