Antrąją pergalę iškovojusios rinktinės sekmadienį laukia lemiamas mūšis su slovakais

2020-01-11

Lietuvos rankinio rinktinė žengė antrąjį žingsnį link kito pasaulio čempionato atrankos etapo. Antrosiose rungtynėse Lietuvos rankininkai antrajame mače užtikrintai 32:22 (15:10) įveikė turnyro šeimininkę Liuksemburgo rinktinę.

Photo (22 of 26)

Lietuvos vyriausiasis treneris Mindaugas Andriuška džiaugėsi rinktinės kovingumu, bet pastebėjo, kad buvo šiek tiek daugiau techninių klaidelių.

„Reikia pasveikinti komanda, kuri atidavė daug jėgų ir parodė savo vienybę. Visi žaidėjai, kurie buvo aikštėje atidavė save. Turėjome šiandien daugiau techninių klaidelių, bet galutinis rezultatas kalba už save. Rytoj vėl viskas prasideda iš naujo ir laukia sunkiausias varžovas“, – kalbėjo M.Andriuška.

Lietuvai šiame mače 8 įvarčius pelnė Aidenas Malašinskas, po 6 surinko Valdas Drabavičius ir Jonas Truchanovičius, 4 pelnė Mindaugas Dumčius, 3 – Lukas Simėnas, 2 – Benas Petreikis, po 1 – Mindaugas Tarcijonas, Mindaugas Urbonas, Gabrielius Virbauskas.

Paskutinę turnyro dieną Lietuvos rinktinės laukia lemiamas mūšis dėl kelialapio į kitą etapą. Paskutiniaisiais varžovais bus taip pat dvi pergales iškovojusi Slovakijos rinktinė.

Šeštadienį slovakai tik po itin atkaklios kovos 27:26 palaužė Farerų salų rinktinę, o pirmąją varžybų dieną 22:16 nugalėjo Liuksemburgo komandą.

Varžybų rezultatai