Antrajame lygos ture favoritai sieks apginti savo tvirtoves

2017-09-26

Antrajame Vivus.lt rankinio lygos ture visi porų favoritai žais namuose. Tad, šansas įsirašyti taškus į savo sąskaitą. Šiame ture ilsėsis HV „Vilniaus“ rankininkai.

Rugsėjo 27

Klaipėdos „Dragūnas“ – KTU

19:00 Neptūno sporto salė

ktu bendra

Praleidę pirmąjį turą klaipėdiečiai lygos sezoną pradės dvikova namuose su „KTU“. Ko gero būsimų rungtynių šeimininkai pirmoms rungtynėms mielai pasirinktų kiek silpnesnį varžovą. „KTU“ nedaug trūko, kad būtų iškovotas bent taškas kovoje su Alytaus klubu. Dabar laukiai išvyka į Klaipėdą. Lygos debiutantų entuziazmo neturėtų numalšinti pirmojo rato nesėkmė. Apskritai noro kautis ir laimėti ekipai turėtų užtekti iki sezono pabaigos, o jei pavyks demonstruoti Top4 rezultatus, tuomet ekipa sezono pabaigoje gali nustebinti. Tai grėsmingas ir savimi pasitikintis varžovas, su kuriuo „Dragūnui“ lengva nebus. Vis tik dviejų panašaus stiliaus ekipų mūšyje ryškūs favoritai yra klaipėdiečiai. Jie yra čempionai, jie žaidžia namie, jų patirtis didesnė ir „ant popieriaus“ jie stipresni. Pridėjus praėjusių metų tarpusavio dvikovų istoriją taurės kovose, kur „KTU“ tik keliais įvarčiais nusileido „Dragūnui“, bet leido suprasti varžovo jėgą, gauname priežasčių rinkinį, dėl ko „Dragūnas“ iškovos pergalę.

Prognozė 70:10:20

                                                                

Kauno „Granitas-Karys“ – Varėnos „Ūla“

19:00 Kauno sporto halė

Iš pažiūros – dar vienos darbinės rungtynės „Granitui-Kariui“. Tačiau akivaizdu, kad šį kartą bus sunkiau nei pirmo turo dvikovoje su Utenos ekipa. Greita ir mobili „Ūlos“ ekipa gali pridaryti bėdų tituluotiems favoritams. Ir vis tik Varėnos ekipa žais išvykoje, o tai ankstesniais sezonais keisdavo ekipos veidą iš esmės. Įdomu bus pamatyti, kaip šiemet „Ūla“ atrodys išvykose. Kauniečiai turi nusiteikti rimtai dvikovai, išnaudoti savo patirtį ir ilgą suolą, bei įvelti varžovus į jiems neparankų rankinį. Tinkamas varžovo įvertinimas pergalės negarantuoja, tačiau šiuo atveju itin priartina prie sėkmės.

Prognozė 75:10:15

Rugsėjo 26

Vilniaus VHC „Šviesa“ – Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“

18:30 LEU  

Antroji iš eilės šiauliečių išvyka į Vilnių. Šį kartą laukia greičiausiai dar grėsmingesnis varžovas. Vis tik pirmajame rate Varėnos „Ūla“ pademonstravo, kad su „Šviesa“ kautis galima, o ekipos gynyba yra pažeidžiama. Tiesa, reikia pripažinti, kad vilniečiai vadovaujasi logika, kad įmesime daugiau nei varžovai ir gynyba šioje sezono stadijoje nėra prioritetas. Vis tik po tų rungtynių su „Ūla“ išvados bus padarytos ir šiauliečiams sprangų gynyboje rasti bus sunkiau. Šiaulių ekipa, ko gero, didelių vilčių prieš šias rungtynes neturės ir žais atsipalaidavę, o tai gali būti geras postūmis siekiant palankaus rezultato. Nors Vilniaus ekipa ir atrodo stipresnė ant popieriaus, jie turi išlikti budrūs ir maksimaliai susikaupę, priešingu atveju gali likti nubausti.

Prognozė 65:10:25

Rugsėjo 30

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Utenos HC „Utena“

15:00 Alytaus sporto rūmai

varsa kaune

Dar vienos sunkios rungtynės, kurios laukia Utenos rankininkų. Šį kartą išvykoje teks kautis su gerokai stipresniais Alytaus rankininkais. Ir vis tik sezono pradžioje žaisti su visais lyderiais iš eilės nėra jau taip ir blogai. Nominaliai Utenos ekipa „Varsai-Stronglasui“ turėtų pralaimėti bet kurioje sezono stadijoje, tad šiai minutei tai yra galimybė pajausti žaidimo ritmą ir „įsivažiuoti“ į sezono kovas, tam, kad dvikovose su silpnesniais varžovais būtų galima kautis dėl pergalės. Alytaus ekipai tai yra rungtynės, kurias jie privalo pradėti geru spurtu, užsitikrinti solidų pranašumą po pirmojo kėlinio, o antrajame „apšaudyti“ jaunimą ir sėkmingai pabaigti rungtynes. Sprendžiant iš to, kad net itin sudėtingoje pirmo rato dvikovoje su KTU buvo remiamasi jaunimu, šiose rungtynėse jie aikštelėje turėtų praleisti dar daugiau laiko.

Prognozė: 85:5:10

 

Varžybų rezultatai