Arti tikslo buvęs „Granitas-Karys“ revanšo Slovakijoje nepasiekė

2020-12-20

bučinskas tadasKauno „Granito-Kario“ rankininkai baigė pasirodymą EHF Europos taurės varžybose. Kauniečiai antrajame antrojo etapo mače Slovakijoje su Považska Bistricos MSK klubu sužaidė lygiosiomis 28:28 (13:9). Pirmąsias tarpusavio rungtynes varžovai buvo laimėję trimis įvarčiais – 25:22.

Susitikimą geriau pradėjo „Granitas-Karys“, kuris jau rungtynių pradžioje buvo įgijęs reikiam1 pranašumą (5:2), ir nors varžovams rezultat1 gana greitai pavyko išlyginti (5:5), tačiau dar iki pertraukos Kauno klubas vėl solidžiai išsiveržė į priekį – 13:9.

Nieko blogo nežadėjo ir antrojo kėlinio pradžia. Vienu metu buvo pavykę susikrauti ir 5 įvarčių persvarą (22:17), o likus žaisti 7 minutes buvo turimas vis dar pakankama 4 įvarčių persvara – 27:23. Vis tik lemiamos atkarpos metu Kauno klubo žaidimas subyrėjo ir turėtos persvaros išlaikyti nepavyko. Slovakai pasinaudojo savaisiais šansais ir nuaidėjus finaliniam švilpukai rezultatas buvo lygus — 28:28.

Rezultatyviausias Kauno komandoje buvo Paulius Šarkauskas, pelnęs net 13 įvarčių, Karolis Grigas pridėjo 5, Aurimas Balčiūnas ir Tadas Bučinskas po 4.

Varžovų ekipai po 6 įvarčius surinko Liubomiras Ivanica ir Tomasas Vallo, 5 pridėjo Marianas Gardianas, 4 – Andrejus Sloboda.

Varžybų rezultatai