Aštuoniolikmečiai ir toliau be pergalių

2018-08-14

Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinė Europos čempionate Sakartvele ir toliau lieka be pergalių. Šį kartą lietuvaičiai rezultatu 34:23 (18:14) turėjo pripažinti varžovų iš Farerų salų pranašumą.

ltu far

Prieš tai tris pralaimėjusiems Lietuvos rankininkams per aukštas pasirodė ir Farerų sąlų barjeras. Vieną pergalę iki tol turėję ambicingi Farerų aštuoniolikmečiai į priekį išsiveržė nuo pirmų susitikimo minučių. Vis tik pirmojo kėlinio metu jiems atitrūkti nepavyko ir lietuvaičiai didžiąją dalį pirmojo kėlinio kvėpavo oponentams į nugarą. Tik kėlinio pabaigoje Lietuvos deficitas pasiekė 4 įvarčius (18:14).

Antrojo kėlinio pradžioje sutriuškinimu taip pat nekvepėjo. Lietuviams netgi buvo pavykę sumažinti atsilikimą (19:21), tačiau nuo antrojo kėlinio vidurio mūsų rinktinė sustojo ir leido oponentams tolti. Tuo pasinaudoję Farerai atitrūko ir šventė triuškinamą pergalę 34:23.

Rytoj Lietuvos rankininkų laukia susitikimas su varžovais iš Liuksemburgo, kurie šiuo metu savo sąskaitoje turi vieną pergalę. Nugalėjus šią komandą lietuvaičiai dar galėtų pakilti iš paskutiniosios vietos grupėje. Joje šiuo metu pirmauja visas pergales iškovoję Šveicarijos ir Makedonijos rinktinės, kitoje grupėje pirmi italai, antri šeimininkai gruzinai.

Varžybų rezultatai