Aštuoniolikmečiai turėjo pripažinti estų pranašumą

2018-08-13

Lietuvos jaunių vaikinų iki 18 metų rinktinė Tbilisyje vykstančiame Europos čempionate ir toliau lieka be pergalių. Šį kartą trečiosiose grupės rungtynėse lietuvaičiai 23:21 nusileido bendraamžiams iš Estijos.

LIETUVA ESTIJA

Pirmąsias dvi rungtynes prieš šveicarus ir makedonus pralaimėję lietuviai pirmadienio popietę susitiko su taip pat du pralaimėjimus turėjusiais Estijos rankininkais. Pirmajame kėlinyje lietuvaičiai leido varžovams susikurti gana solidų pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką pirmauti rezultatu 14:8.

Antrojoje rungtynių dalyje Lietuvos u18 ženkliai pagerino savąją gynybą ir ėmė artėti prie nutolusių estų. Lietuvaičiams buvo pavykę priartėti iki 2 įvarčių deficito (17:15), tačiau tuomet varžovams vėl pavyko laimėti atkarpą sausai 4:0 ir atitrūkti iki 21:15. Nors mūsų rinktinė dar kartą atsitiesė ir likus 2 minutėms komandas skyrė vos 2 įvarčiai (21:19), tačiau perlaužti rungtynių Lietuva taip ir neįstengė ir susitikimą pralaimėjo rezultatu 23:21.

Po šio pralaimėjimo Lietuvos rinktinė nukrito į paskutinę vietą grupėje ir prarado galimybes kautis dėl kelialapio į pusfinalį. Paskutiniąsias dvi grupės etapo rungtynes lietuvaičiai žais su Liuksemburgo bei Farerų salų rinktinėmis.

Šiame mače rezultatyviausiai lietuvių gretose žaidė Mykolas Lapiniauskas, pelnęs 9 įvarčius, 4 kartus pasižymėjo Deividas Grušauskas, po 2 įvarčius pridėjo Tomas Valentukevičius ir Eimantas Sinkevičius.

Varžybų rezultatai