Atvykę į Lietuvos rinktinės rungtynes Klaipėdoje turės galimybė laimėti išmanųjį telefoną

2017-12-13

Sausio 12-14 dienomis Lietuvos vyrų rankinio rinktinės laukia svarbiausias sezono startas – 2019 metų pasaulio čempionato atranka.  Lietuvos nacionalinė ekipa neslepia, jog tikslas yra maksimalus – pirma vieta grupėje ir kelialapis į kitą atrankos etapą.

komandinė copy 3

Šio atrankos etapo sistema itin aiški ir paprasta. Visos keturios komandos (Lietuva, Latvija, Izraelis ir Gruzija) po kartą tarpusavyje sužais Klaipėdoje ir tik pirmą vietą užėmusi komandą tęs kovą dėl patekimo į pasaulio čempionatą. Praėjusioje pasaulio čempionato atrankoje mūsų rinktinė žaidė vienoje grupėje su Bosnijos Hercogovinos, Kosovo ir Slovakijos rinktinėmis. Tuomet lietuviai grupėje užėmė trečiąją vietą ir savo pasirodymą atrankoje baigė.

Nuo praėjusios Europos čempionato atrankos, kurioje mūsų nacionalinė ekipa metė rimtą iššūkį grandams iš Norvegijos bei Prancūzijos, mūsų komandos sudėtis turėtų per daug nepakisti. Pagrindinis vaidmuo komandoje numatytas dviems Lietuvos rankininkams, žaidžiantiems čempionų lygoje – Aidenui Malašinskui ir Jonui Truchanovičiui. Abiejų jų komandos šį sezoną žaidė vienoje grupėje ir abi jos pateko į kitą pajėgiausios Europos lygos etapą.

Daug pagalbos rinktinė tikisi ir iš vartininkų – Giedrius Morkūnas turi puikų sezona Suomijoje, o Vilius Rašimas – Prancūzijoje.  Kraštuose tikimąsi svaraus Valdo Drabavičiaus bei Skirmanto Plėtos indėlio, o linijoje rungtyniaut turėtų rinktinės kapitonas Gintaras Cibulskis bei į Suomiją šį sezoną persikėlęs Tadas Stankevičius. Pusiau kraštuose is didesne jėga rinktinėje tampa Gerdas Babarskas, rungtyniaujantis Vokietijoje ir vedantis į priekį „Bietigheimo“ klubą į priekį bei Ispanijoje žaidžiantis Rolandas Bernatonis ir Prancūzijoje Mindaugas Dumčius. Komandai jau turėtų padėti ir po traumos atsigavęs bei Islandijoje rungtyniaujantis Karolis Stropus. Vyriausiuoju rinktinės treneriu ir toliau lieka Klaipėdos „Dragūno“ strategas Artūras Juškėnas, o jam talkina Mindaugas Andriuška bei legendinis Lietuvos vartininkas Almantas Savonis.

kristopansPreliminariai didžiausios grėsmės Lietuvos rankininkai Klaipėdoje turėtų tikėtis iš Latvijos rankinio milžino Dainio Kristopans. 2,15 m. Ūgio latvis šį sezoną rungtyniauja makedonų „Vardar“ klube ir čempionų lygoje jau yra pelnęs 33 įvarčius, o jo atstovaujamas klubas A grupėje užima pirmąją vietą. Prieš tai du sezonus latvis rungtyniavo Bresto „Meshkov“ klube ir ten buvo ryški Baltarusių klubo jėga. Latvis gali rungtyniauti tiek puolant, tiek ginantis, todėl jo sustabdymas bus vienas kertinių uždavinių rungtyniaujant su kaimynų klubu.

Į visas tris Lietuvos rinktinės rungtynes jau pradėta prekyba bilietais. Norintiems nepraleisti nė vienerių rungtynių yra galimybė įsigyti ne pavienius bilietus, o abonementą į visas tris Lietuvos rinktinės rungtynes iškart. Be interaktyvių pramogų ir žaidimų rungtynių metu visų rankinio gerbėjų laukia ir kartu su rėmėjais „ABC DATA LIETUVA“ įsteigtas konkursas, kurio metu bus galima laimėti išmanųjį telefoną „Xiaomi Mi A1“.

Bilietus įsigyti galite jau dabar: https://goo.gl/4v3Q4W

Varžybų rezultatai