Atvykę palaikyti Lietuvos rankinio rinktinės galės laimėti ir aukso luitą

2016-09-22

 

rinktinėGeriausi Lietuvos rankininkai sugrįžta rungtyniauti į Vilnių ir svarbiausias sezono rungtynes žais „Siemens“ arenoje. Atsinaujinusi bei sustiprėjusi mūsų šalies rankinio rinktinė pradeda kovas dėl patekimo į 2018 metų Europos pirmenybes. Pirmasis išbandymas mūsų ambicingos rinktinės laukia lapkričio 3 dieną Prancūzijoje, kur mesime iššūkį tituluotiems ir galingiems prancūzams. O jau lapkričio 6 dieną mūsų nacionalinė komanda savo žiūrovų akivaizdoje, „Siemens” arenoje, bandys susidoroti su Norvegijos rankininkais.

Būtent rungtynės su Norvegijos ekipa gali būti lemtingos kovojant dėl patekimo į kitą Europos čempionato atrankos etapą, kadangi iš kiekvienos grupės į jį pateks dvi pirmąsias vietas grupėje užėmusios komandos bei pati stipriausia visų grupių trečioji rinktinė. Be Norvegijos ir Prancūzijos ekipų mūsų grupėje dar rungtyniauja Belgijos nacionalinė komanda, su kuria akistata laukia pavasarį.

Cibulskis1Vienas iš Lietuvos vyrų rankinio rinktinės senbuvių Gintaras Cibulskis prieš prasidedant svarbiausioms kovoms kalbėjo apie tai, jog šis atrankos ciklas yra tarsi naujas etapas ir kad rinktinė pasiruošusi kautis su pačiais pajėgiausiais varžovais. „Mūsų tikslas be abejo yra patekti į kitą atrankos etapą, kadangi tiek norvegai, tiek belgai mums yra įveikiami varžovai. Šių metų rinktinėje yra kaip niekad daug aukštų, stiprių žaidėjų – būtent tai gali tapti mūsų pagrindiniu ginklu prieš kitas komandas.“ Tvirto sudėjimo vyras tikino, jog žaidimas Lietuvos rinktinės gretose jam, kaip ir kitiems nacionalinės komandos nariams, yra didelė garbė bei atsakomybė: „Kiekvieną kartą kai esi su Lietuvos rinktinės marškinėliais ir girdi skambant Lietuvos himną, kai jauti sirgalių palaikymą tribūnose, tai yra su niekuo nepalyginamas jausmas.“

Į „Siemens“ areną Lapkričio 6 dieną atvykti verta ne tik dėl aukščiausio lygio rankinio rungtynių, bet ir dėl gausybės pramogų renginio metu. Įvairiuose žaidimuose žiūrovai galės laimėti begalę rėmėjų įsteigtų prizų ir rankinio rinktinės atributikos, išbandyti patį rankinio sportą bei laimę jame, besivaržant su talentingiausiomis šalies jaunosiomis rankininkėmis. Galų gale, iš visų pirkusių bilietus organizatoriai išrinks vieną laimingąjį, kuriam atiteks Nacionalinio aukso banko įsteigtas prizas – aukso luitas!

Būk su mūsų šalies rinktinė naujajame atrankos cikle ir didelius darbus nuveikime kartu!

Bilietus į rungtynes su Norvegijos rinktine jau dabar galite įsigyti „Tiketos“ kasose.  Žaidimai baigiasi, prasideda rankinis!

Bilietus pirkti galite tiesiog paspaudę šią nuorodą: http://www.tiketa.lt/LT/europos_rankinio_cempionatas__lietuva__norvegija_15382

Varžybų rezultatai