Baigėsi berniukų ir mergaičių U12 čempionatai

2016-05-03

DSC_0520Artėjant vasarai įsibėgėjo įvairių amžiaus grupių rankinio čempionatų finalai. Šį kartą atėjo laikas apžvelgti berniukų ir mergaičių iki 12 metų kovas, kurių paskutinieji akordai sudėlioti balandį su gegužę sujungusiame savaitgalyje.

Vaikinų čempionatas

Reguliariajame sezone ekipos buvo suskirstytos į du pogrupius. A pogrupyje žaidė  Alytaus SCR, Eišiškių A. Ratkevičiaus SM, Molėtų KKSC, Elektrėnų SC ir Vilniaus SM „Tauras“. O tolimesnį etapą pateko keturios geriausios ekipos, o už borto liko Alytaus ekipa.

B pogrupyje sėkmingiausiai pasirodė Panevėžio KKSC, Klaipėdos „Viesulo“ SC, Kauno SM „Gaja“ ir Pasvalio SM. Į atkrintamąsias kovas neapteko Šiaulių SM „Dubysa“ ir Tauragės VJSM.

Ketvirtfinaliuose abiejų grupių ekipos susitiko tarpusavyje. Molėtų ekipa eliminavo pasvaliečius, Eišiškių atstovai įveikė Kauno SM „Gaja“ ekipą, Elektrėnų klubas susitvarkė su klaipėdiečiais, o Panevėžio ekipa pranoko sostinės atstovus.

Keturios geriausios ekipos savaitgalį žaidė tarpusavyje. Nugalėtojais tapo visas tris rungtynes laimėję Panevėžio KKSC ekipa. Antri liko Molėtų atstovai, bronza iškeliavo į Eišiškes.

Merginų čempionatas

Merginų čempionatas buvo vykdomas pagal analogišką tvarką. Iš A grupės į atkrintamąsias pateko Kauno rajono SM, Alytaus SRC, Druskininkų SC ir Utenos DSC. Iš B grupės – Pasvalio SM, Panevėžio KKSC, Klaipėdos „Viesulas“ SC ir Šiaulių SM „Dubysa“. Už atkrintamųjų varžybų borto liko Kauno SM „Gaja“, Tauragės VJSM, Varėnos SM ir Vilniaus SM „Tauras“.

Ketvirtfinaliuose sėkmingai pasirodė Kauno raj. SM, Pasvalio SM, Alytaus SRC ir Druskininkų SC eliminavę atitinkamai Šiaulių SM „Dubysą“, Utenos DSC, Klaipėdos „Viesulą“ ir Panevėžio KKSC.

Finaliniuose mūšiuose sėkmingiausiai pasirodė Pasvalio merginos, kurios įveikė visas varžoves ir laimėjo čempionatą. Antra liko Kauno rajono ekipa, bronza tenkinosi Alytaus atstovės.

Berniukų čempionato finalinės kovos.

Mergaičių čempionato finalinės kovos.

Varžybų rezultatai