Baigėsi mergaičių ir berniukų U13 čempionatai

2016-05-10

Artėjant vasarai įsibėgėjo įvairių amžiaus grupių rankinio čempionatų finalai. Šį kartą atėjo laikas apžvelgti berniukų ir mergaičių iki 13 metų kovas. 2015/16 metų Lietuvos vaikų rankinio čempionato U-13 finalai vyko Alytuje gegužės 6-8 dienomis.

 

Merginų čempionatas

Pirmąją vietą užėmė Alytaus SRC auklėtinės, antroje vietoje liko Kauno rajono SM komanda, o trečią ir ketvirtą vietas užėmė Pasvalio SM ir Panevėžio KKSC komandos.

received_1009188432482323

Pirmąją dieną, gegužės 6d. susitiko Pasvalio SM ir Panevėžio KKSC komandos, kurių susitikimas baigėsi rezultatu 27:15, Pasvalio komandos naudai. Taip pat po pirmųjų rungtynių susitiko Alytaus SRC ir Kauno rajono SM komandos, susitikimas po intriguojančios kovos baigėsi rezultatu 22:21 Alytaus komandos naudai.

 

Antrąją diena įvyko du susitikimai, kuriuose susitiko Panevėžio KKSC ir Alytaus SRC komandos, pergale džiaugėsi Alytaus rankininkės rezultatu 13:16. Antroji dienos dvikova įvyko tarp Kauno rajono SM ir Pasvalio SM šiose rungtynėse geresnės buvo Kauno rajono auklėtinės, kurios laimėjo rezultatu 17:15.

 

Trečiąją ir paskutinę finalų dieną įvyko dar dvejos rungtynės, kuriose savo jėgas išbandė Kauno rajono SM ir Panevėžio SM, šiose rungtynėse stipresnė buvo Kauno rajono SM komanda ir po lengvos kovos laimėjo rezultatu 25:7. Antrose dienos varžybose susitiko Pasvalio SM ir Alytaus SRC komandos, kurios ir baigė finalinio ketverto varžybas. Alytaus komanda pasiekė pergalę rezultatu 18:23.

Finalinio etapo geriausi žaidėjai:
Kauno raj. SM – Ignė Urnikytė
Panevėžio KKSC – Miglė Malyšava
Pasvalio SM – Justina Dabužinskaitė
Alytaus SRC – Iveta Filipauskaitė

Vaikinų čempionatas

Čempionato nugalėtojais tapo Vilniaus ,,Tauras’’ komanda, kuri finaliniame etape nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Antroji vieta atiteko Panevėžio KKSC, kuri savo sąskaitoje turi dvi pergales ir vieną pralaimėjimą. Trečiąją ir ketvirtąją vietomis tenkinosi Alytaus SRC- 1 ir Kauno FM ,,Tauras’’ komandos.

20160508_143814_resized

Pirmoji finalų diena prasidėjo Vilniaus ,,Tauras” ir Kauno ,,Tauras’’ komandų susitikimu, kuris sėkmingesni buvo Vilniečių komandai, rezultatu 26:18 laimėjo Vilniaus ekipa. Antroji dienos pora buvo Panevėžio KKSC ir Alytaus SRC- 1. Šios poros akistatą po atkaklios kovos laimėjo Panevėžio komanda rezultatu 19:18.

 

Antrąją finalų diena pirmosios rungtynės įvyko tarp Kauno ,,Tauras’’ ir Panevėžio KKSC komandų. Panevėžiečiai džiaugėsi pergale rezultatu 14:20. Antroje akistatoje susitiko Alytaus SRC- 1 ir Vilniaus ,,Tauras” komandos. Po varginančios kovos minimaliu skirtumu pergale džiaugėsi Vilniečiai rezultatu 23:24.

 

Trečiąją ir paskutinę finalų dieną savo jėgas išmėgino Alytaus SRC- 1 ir Kauno ,,Tauras” komandos, pergale rezultatu 17:14 pasiekė Alytaus ekipa. Antroje dienos akistatoje susitiko Vilniaus ,,Tauras” ir Panevėžio KKSC. Dar vieną pergalę pasiekė vilniečiai, rezultatu 24:15.

Finalinio etapo geriausi žaidėjai:
Panevėžio KKSC – Danielius Kairys
Vilniaus SM „Tauras“ – Romas Aukštikalnis
Alytaus SRC – Gabrielius Civinskas
Varžybų rezultatai