Baltarusijos rinktinės vyr. treneris J.Ševcovas: lietuvių žaidimas labai priklausomas nuo Malašinsko

2020-03-10

European Handball Championship, Group I, 3rd round, Serbia - Belarus 24.01.2018., Arena Zagreb, Zagreb, Croatia - 2018 European Men s Handball Championship, Group I, 3rd round, Serbia - Belarus. Yuri Shevtsov PUBLICATIONxINxGERxSUIxAUTxHUNxONLY MarkoxLukunic/PIXSELL

Pirmadienio vakarą buvo ištraukti pasaulio čempionato atrankos paskutiniojo etapo burtai. Po jų paaiškėjo, kad mūsų šalies rinktinei, įveikus Lenkijos barjerą, dviejų mačų serijoje tektų žaisti su Baltarusijos rankininkais.

Baltarusijos vyriausiasis rinktinės treneris Jurijus Ševcovas varžovus norėjo žinoti iš karto.

„Kažką vertinti labai sunku. Faktas, kad iš 14 galimų priešininkų beliko 2. Geriau būtų jeigu jau dabar žinotumėme savo tikslų varžovą“, – kalbėjo strategas.

Apie Lietuvos rinktinę specialistas atsiliepė pagarbiai ir išskyrė Aideno Malašinsko faktorių.

„Lietuvos rinktinę jau gana neblogai pažįstame. Akivaizdu, kad toje komandoje labai daug priklauso nuo Aideno Malašinsko bei jo formos. Komanda turi žaidėjų rungtyniaujančių aukštame lygyje, tačiau pastaruoju metu jiems vis pritrūksta iki finalinių etapų“, – apie mūsų rinkinę teigė J.Ševcovas.

Didelio skirtumo tarp to, su kuria rinktine teks žaisti birželio mėnesį, treneris nemato.

„Varžovo mes pasirinkti negalime ir žaisime su tais, su kuriais reikės. Abi komandos nors ir skirtingos, tačiau turinčios aukšto lygio žaidėjų. Mums dabar belieka tik laukti šių komandų tarpusavio rezultato“, – mintį baigė vyr. treneris.

Lietuvos rinktinė su Lenkija žais jau balandžio 16 dieną išvykoje, o balandžio 19 varžovus priims Vilniaus „Siemens“ arenoje. Komanda, laimėjusi dviejų mačų seriją, pateks į paskutinį Pasaulio čempionato atrankos etapą, kuriame birželio mėnesį susigrums su Baltarusija.

Varžybų rezultatai