Baltijos jūros šalių turnyrą lietuvaitės užbaigė nušluodamos švedes

2017-07-09

pergalė u15Lietuvos merginų iki 15 metų rinktinė triuškinama pergale baigė savo pasirodymą Breste vykusiose Baltijos jūros šalių žaidynėse. Trečią varžybų dieną lietuvaitės susitiko su bendraamžėmis iš Švedijos ir jas įveikė neįtikėtinu rezultatu 45:4 (25:1).

Pirmose dvejose rungtynėse Lietuvos merginos patyrė pralaimėjimus prieš Rusijos ir Baltarusijos U15 rinktinės. Vakar baltarusėms buvo pralaimėta 34:16, o pirmąją varžybų dieną rusėms nusileista rezultatu 33:24. Po pirmųjų rungtynių prieš rusaites Lietuvos merginų rinktinės trenerė Rita Urnikienė teigė, jog aikštėje dar buvo atsiliepęs ir kelionės nuovargis: „Ėjome žaisti praktiškai tiesiai iš autobuso ir šansų laimėti dar tikrai turėjome. Pirmas kėlinys pavyko visai neblogai, tačiau antroje pusėje greičiausiai atsiliepė ir kelionės nuovargis. Jėgos tiesiog apleido ir prasidėjo klaidos, dažnai nesuspėdavome grįžti į gynybą.“

Iškovota pergalė prieš švedes leido Lietuvos merginoms turnyre užimti trečiąją vietą į priekį praleidžiant Baltarusijos ir Rusijos komandas. Pirmos liko baltarusės, kurios šiandien rezultatu 28:23 įveikė ir Rusijos merginas.

Lietuvos merginų rinktinėje šiandien savojo šanso sulaukė visos jaunosios rankininkės, o rezultatyviausiai žaidė Mantė Voskrosenskaja, kurios sąskaitoje 8 įvarčiai, 7 pelnė Ugnė Jaškauskaitė, 5 pridėjo Vakarė Petreitytė.

Varžybų rezultatai