Baltijos lyga: lietuviškų klubų akistatą laimėjo „Šviesa“, „Dragūnas“ iškovojo vieną pergalę per dvi rungtynes

2019-12-15

Baltijos rankinio lygoje savaitgalį varžėsi visos trys Lietuvos komandos. Kauno „Granitas-Karys“ ir Vilniaus „Šviesa“ sužaidė tarpusavio mačą, o Klaipėdos „Dragūnas“ išbandė jėgas su Ryhimiahio „Cocks“ ir Polvos „Serviti“.

kuodys sviesa

Dviejų lietuviškų ekipų akistatoje Vilniuje „Šviesa“ pranoko „Granitą-Karį“ 30:27 (15:14) ir dar labiau sustiprino savo pozicijas B grupėje.

Vilniečiai po 6 rungtynių turi 4 pergales, 1 lygiąsias ir 1 pralaimėjimą ir dalijasi pirmąją vietą su „Kehra/Horizon“ rankininkais. Kauno klubas po tiek pat rungtynių turi 3 pergales ir 3 pralaimėjimus bei užima 4 vietą.

Šiame mače „Šviesai“ net 11 įvarčių pelnė Šarūnas Ugnianskis, 7 pridėjo Laurynas Palevičius. „Granitui-Kariui“ 9 surinko Dovydas Kuodys, 5 – Modestas Štarolis.

Šeštadienį „Dragūnas“ namie  31:28 (13:14) pranoko „Serviti“ rankininkus. Prie pergalės 7 įvarčiais prisidėjo Deividas Virbauskas, 5 surinko Gytis Šmantauskas.

Jau kitą dieną vykusiose rungtynėse su čempionų titulą ginančiais „Cocks“ rankininkams taškų iškovoti klaipėdiečiams nepavyko. Varžovams nusileista 25:35 (10:18). Rezultatyviausi Klaipėdos klube ir vėl buvo D.Virbauskas ir G.Šmantauskas, kurie pasižymėjo po 5 kartus.

„Dragūnas“ po 7 rungtynių turi 3 taškus ir A grupėje tarp 6 komandų užima 5 vietą.

Varžybų rezultatai