Baltijos lygoje geriausiai sekėsi „Granitui – Kariui“

2019-12-01

Savaitgalį trys Lietuvos klubai tęsė kovas vyrų Baltijos lygos pirmenybėse. Geriausiai sekėsi Kauno „Granito – Kario“ rankininkams, kurie iškovojo abi pergales.

granitas estai

Pirmieji savo kovas šeštadienį pradėjo Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai, kurie išvykoje 33:34 (18:21) turėjo pripažinti Dobelės „Tenax“ ekipos pranašumą. Klaipėdiečiams šiame mače net 11 įvarčių pelnė Žanas Gabrielius Virbauskas, po 6 pridėjo Lukas Vanagas ir Mykolas Lapiniauskas.

Apmaudžią nesėkmę patyrė ir Vilniaus „Šviesa“, kuri tragiškai pradėjo rungtynes su „Kehra/Horizon“ rankininkai ir po pirmojo kėlinio atsiliko 5:12. Nors antroje pusėje vilniečiai jau atrado savąjį žaidimą, tačiau susitikimą pralaimėjo 23:26. Net 9 įvarčius „Šviesai“ šiame mače surinko Karolis Antanavičius.

Sėkmė šeštadienį lydėjo tik „Granito – Kario“ rankininkus, kurie po pirmojo kėlinio 15:16 atsilikinėjo prieš „Tallinn“ klubą, bet sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 29:27. Į pergalę Kauno klubą vedė 8 įvarčius pelnęs Karolis Dambrauskas. Puikiai debiutuoti pavyko ir Dovydui Kuodžiui, kuris surinko 6 įvarčius, Tadas Bučinskas pridėjo 5.

„Šviesos“ rankininkai tašku savo taupyklę papildė sekmadienį, kuomet  namuose priėmė „Tallinn“ klubą. Tiesa, po pirmojo kėlinio vilniečiai netgi buvo priekyje – 14:11, tačiau persvaros neišsaugojo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 23:23. Laurynas Palevičius įmetė 6 įvarčius, po 5 pridėjo Valdas Drabavičius ir Tomas Bernatavičius.

Skambia nata savaitgalį užbaigė „Granitas – Karys“ – kauniečiai sunkiai įsibėgėjo namuose prieš „Kehra/Horizon“ klubą ir po 30 minučių kovos atsilikinėjo 11:14, tačiau antroje rungtynių dalyje perėmė iniciatyvą ir šventė pergalę 31:26. Tadas Bučinskas ir Modestas Štarolis pelnė po 7 įvarčius, Paulius Šarkauskas pridėjo 5.

Po 4 rungtynių stipresnėje pakopoje žaidžiantis Klaipėdos „Dragūnas“ turi vieną tašką ir yra savosios grupės dugne.  Silpnesnės pakopos varžybose „Šviesa“ su 7 taškais yra antra, o „Granitas – Karys“ su 6 taškais – trečias.

Varžybų rezultatai